Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

19.10.2021 10:54

Właściciele tych znaków zodiaku mają sporą trudność w okazywaniu czułości swoim partnerkom. Wolą informować je o swoim przywiązaniu w zupełnie inny sposób.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Panowie spod tych znaków zodiaku unikają pieszczot i tulenia się na kanapie, a chodzenie z partnerką za rękę w miejscach publicznych to dla nich prawdziwa katorga.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli

Przedstawiciele tych znaków są uważani za najbardziej nieczułych w całym zodiaku. Ich partnerki nie mają co liczyć na to, że skryją się przed światem w ich troskliwych ramionach. Oni nie przepadają za takimi gestami.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku zachowują się ozięble

Panowie spod tych znaków zodiaku nie lubią okazywać czułości:

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny nie przepada za fizyczną bliskością. Gdy partnerka stara się do niczego przytulić albo bierze go za rękę w miejscu publicznym, czuje się skrępowany. On woli okazywać swoje uczucia poprzez działanie - udziela kobiecie pomocy, rozwiązuje jej problemy, odciąża ją w codziennym życiu. Czułe gesty uważa za zbyt ckliwe i męczy się, kiedy musi je okazywać.

Wodnik

Lubi podkreślać swoją niezależność, a wieczory spędzane w ramionach ukochanej kłócą się z takim wizerunkiem. Wodnik niechętnie poddaje się pieszczotom i o wiele bardziej ceni sobie wspólne spędzanie czasu. Dobra rozmowa, spacer w pięknym miejscu, interesujące aktywności - to dla niego sposoby na udaną randkę.

Koziorożec

Mężczyzna spod znaku Koziorożca potrzebuje wiele czasu, by zaufać komuś na tyle, by dopuścić go blisko siebie. Długo wzbrania się przed czułościami partnerki. Twierdzi, że nie ma na nie ochoty. W rzeczywistości oznacza to, że nie czuje się gotowy, by okazać jej swoje przywiązanie. Kiedy nadchodzi odpowiedni czas, ma chęć, by się przytulać i całować. Nie chce jednak tego robić na oczach innych ludzi.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader