Zamknij
Oto 10 celebrytów spod znaku Wodnika
  • Alicia Keys
  • Ellen DeGeneres
  • Justin Timberlake
  • 10 Zobacz
fot. DFree / Shutterstock.com

Sławne Wodniki wyróżniają się swoim charakterem oraz osiągnięciami. Przygotowaliśmy listę najsłynniejszych gwiazd Wodnika z całego świata. Poznaj cechy twojego charakteru pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu.

W astrologii zodiakalnym Wodnikiem jest każdy, kto urodził się między 20 stycznia a 18 lutego. Wodniki są najbardziej znane z tego, że są zarówno przyjazne, jak i niezależna i bardzo zdystansowana. Są również powiązani z nauką i technologią, mają kreatywne spojrzenie na życie. Czasami nazywa się je dziwakami i ekscentrykami – ale dla Wodnika to wręcz komplement. Poznaj 10 znanych osób spod znaku Wodnik

Czytaj także: Jaki jest zodiakalny Wodnik? Poznaj horoskop opisowy Wodnika

Znani ludzie spod znaku Wodnika

Wodnik to znak zodiaku słynący z tego, że dąży do całkowitej niezależności. Wodnik, jedenasty znak zodiaku, należy do osób urodzonych między 20 stycznia a 18 lutego. Wodniki to prostolinijni ludzie, którzy nie owijają się w bawełnę, gdy mają coś do powiedzenia. Ich zaciekły spryt jest zrównoważony przez prawdziwą życzliwość i troskę, a to połączenie emocji i logiki może być potężnym atutem, jeśli chodzi o działanie. Jest wiele znanych aktorek oraz aktorów, którzy są zodiakalnymi Wodnikami.  Pomysłowa natura Wodnika może być nieoceniona, gdy próbuje pozostać na szczycie trendów. Ta inteligentna zdolność adaptacji jest czymś wspólnym również dla muzyków i ludzi powszechnie cenionych na całym świecie.

Przeczytaj także: Jak zdobyć zodiakalnego Wodnika? Poznaj jego sekret!