Zamknij
Oto 10 celebrytów spod znaku Strzelca
  • Taylor Swift
  • Chrissy Teigen
  • Britney Spears
  • 10 Zobacz
fot. Tinseltown / Shutterstock.com

Strzelec to jeden z najbardziej aktywnych znaków zodiaku, nic więc dziwnego, że tak wiele sławnych ludzi urodziło się właśnie pod tym znakiem. Oto celebryci będący zodiakalnymi Strzelcami. Jeśli na nich spojrzysz nie będziesz miał wątpliwości, że ich sukces jest wynikiem ich osobowości.

Osoby urodzone od 22 listopada do 21 grudnia są zodiakalnymi Strzelcami. Cechuje ich duże poczucie humoru, duch przygody, zamiłowanie do podróży, filozoficzny umysł i bezgraniczny optymizm. To tylko kilka cech, które wyróżniają Strzelca spośród innych znaków. Poznaj sławne osoby spod znaku Strzelca.

Czytaj także: Jaki jest zodiakalny Strzelec? To jeden z najbardziej aktywnych znaków zodiaku!

Znani ludzie spod znaku Strzelca

Urodzony między 22 listopada a 21 grudnia ciekawy i energiczny Strzelec jest najbardziej żądnym przygód ze wszystkich znaków zodiaku.  Jako znak ognia, Strzelce są namiętne, spontaniczne i nieco porywcze. Organizują najlepsze imprezy i planują pełne przygód weekendowe wypady. Strzelec nie jest tak tajemniczy jak inne znaki, więc chętnie dzieli się procesem twórczym i sprawami osobistymi ze swoimi fanami.  Wśród celebrytów dumnie noszących znak Strzelca znajdziesz gwiazdy często opisywane jako „płodne”, ponieważ zawsze są gotowe zrealizować kolejny, niebanalny pomysł.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec w sypialni. Jakim jest kochankiem?