Zamknij
Oto 10 celebrytów spod znaku Raka
  • Khloé Kardashian
  • Selena Gomez
  • Ariana Grande
  • 10 Zobacz
fot. Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Ze względu na swoją wrażliwość i uroczy charakter Raki mają dość silną tendencję do bycia artystami i osobami publicznymi. Dlatego jest tak wielu muzyków, liderów, aktorów i aktorek urodzonych pod tym znakiem zodiaku.  Oto nasza lista 10 najbardziej sławnych Raków w historii!

Czwarty znak zodiaku - Rak, trwa od 21 czerwca do 22 lipca. Zodiakalne Raki mają reputację emocjonalnych, empatycznych, lojalnych i opiekuńczych — jesteśmy pewni, że te cechy są wspólne dla wszystkich sławnych osób spod znaku Raka.

Przeczytaj również: Jaki jest zodiakalny Rak? Poznaj charakter osób urodzonych między 21 czerwca a 22 lipca

Sławni ludzie spod znaku Raka

Większość ludzi czuje się komfortowo dzieląc się swoimi historiami życia i najgłębszymi, najciemniejszymi sekretami z Rakiem z powodu opiekuńczej energii, którą emanują. Jako znaki wodne wiedzą, jak sprawić, by wszyscy wokół nich czuli się bezpiecznie. Ten znak jest jednak nie tylko wrażliwy i wyrozumiały -  zodiakalne Raki wiedzą też, jak dobrze się bawić. Wiele Raków ma również dość specyficzne poczucie humoru. To ludzie, którzy jako pierwsi rozumieją żart.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Raka? To prostsze, niż ci się wydaje!

Biorąc to wszystko pod uwagę, ma sens, że Raki żyjące na oczach opinii publicznej mogą urzekać ludzi. Ich cechy charakteru w połączeniu z ich rozpoznawalnością wywierają prawdziwy wpływ na fanów. Wiele gwiazd, będących zodiakalnym Rakiem wie, jak komunikować się ze swoimi odbiorcami na poziomie osobistym poprzez swoją pracę i robi to doskonale. Sprawdź 10 uroczych gwiazd, które urodziły się pod znakiem Raka.