Zamknij
Oto 10 celebrytów spod znaku Bliźniąt
  • Kanye West
  • Donald Trump
  • Chris Pratt
  • 10 Zobacz
fot. DKSStyle / Shutterstock.com

Ze względu na swojego ducha przygody, Bliźnięta mają dość silną tendencję do bycia artystami i osobami publicznymi. Dlatego jest tak wielu muzyków, liderów, aktorów i aktorek urodzonych pod tym znakiem zodiaku.  Oto nasza lista 10 najbardziej sławnych Bliźniąt w historii! 

Zodiakalne Bliźnięta są intelektualne i ekspresyjne, mają pociąg do zdobywania wiedzy i są rządne miłość do spotkań towarzyskich. Jednak ich niespokojne osobowości mogą sprawić, że będą dość niezdecydowani i impulsywni, w wyniku czego czasami mogą być nieco zawodni.

Przeczytaj także: Jak zdradza zodiakalny Bliźniak? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

Sławni ludzie spod znaku Bliźniąt

Bliźnięta, urodzone między 21 maja a 21 czerwca, znane są z tego, że są łagodne, czułe, ciekawe i bystre. Ten znak zodiaku jest nad wyraz ciekawy, ale niespójny, elastyczny, ale niezdecydowany, delikatny, ale nerwowy. Bliźnięta, reprezentowane przez mitologicznych bliźniaków Kastora i Polluksa, często mają dwie twarze. Mogą sprawiać, że ich rówieśnicy poczują się nieswojo, ale ich inteligencja i umiejętność nawiązywania relacji z różnymi osobowościami ostatecznie prowadzą do ścieżek sukcesu.

Czytaj również: Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek