Zamknij
Oto 10 celebrytów spod znaku Barana
  • Sarah Jessica Parker
  • Mariah Carey
  • Lady Gaga
  • 10 Zobacz
fot. Tinseltown / Shutterstock.com

Ludzie będący zodiakalnymi Baranami mają wszelkie zadatki na nieustraszonego pioniera i przywódcę. Baran jest znany ze swojej odwagi, impulsywności, pasji i optymizmu. Poznaj 10 celebrytów spod znaku Barana

Baran jest znany ze swojej odwagi, impulsywności, pasji i optymizmu. Jest to pierwszy znak zodiaku, reprezentujący pionierów, którzy nigdy nie przestają dążyć do swoich celów, zachowując przy tym łatwą, magnetyczną energię. Baran jest również znany jako niezależny, ambitny, pełen pasji i uczciwy.
Przeczytaj także: Jaki jest zodiakalny Baran? Poznaj horoskop opisowy Barana 

Sławni ludzi spod znaku Barana

Urodzone od 21 marca do 19 kwietnia w zależności od roku), te odważne barany znane są z asertywności, energii i intensywności. Jako znaki ognia  zodiakalne Barany są spontaniczne, namiętne, szczere, bezpośrednie i odrobinę porywcze.  Jako znaki kardynalne lubią przejąć kontrolę. Rządzone przez Marsa lubią rywalizować i są żądne przygód. Nazywane są zarówno „przywódcą”, jak i „dzieckiem” zodiaku. Czasami mówią, zanim pomyślą lub pozwalają, by ich temperament wziął górę, jednak szybko przepraszają i idą dalej (w przeciwieństwie do Skorpiona chowającego urazę).

Czytaj również: Jak uwieść zodiakalnego Barana? Poznaj sposób na to, żeby go usidlić!