Zamknij

Osoby z tymi znakami zodiaku najczęściej łamią serce. Na kogo uważać najbardziej?

Katarzyna Leszczyńska
27.04.2020 16:06
Znaki zodiaku warunkują, jak ludzie łamią serca
fot. Fotografie: pexels.com

Jesteście skłonni do złamania komuś serca?

Wiadomo już, że to, w jaki sposób dobieramy sobie partnerów, jest w pewnym sensie powiązane z naszymi znakami zodiaku. Okazuje się jednak, że gwiazdy zakreślają również, kto jest w stanie złamać serce partnerowi. Portal Cosmopolitan.pl napisał, co o tym, jak porzucają poszczególne znaki zodiaku, mówi horoskop.

Baran

Jest bardzo impulsywny, dlatego ciągle zmieniają się jego uczucia. Nie liczy się z innymi, dlatego podczas zerwania robi wszystko tak, jak jest wygodnie dla niego. Rzadko kiedy przywiązuje się do drugiej osoby. Rozstanie nie jest dla niego zatem niczym strasznym.

Byk

Potrafi dobrze maskować swoje emocje. Dlatego partner może nie spodziewać się, że jego uczucia wygasają. Z dnia na dzień może się okazać, że on już od jakiegoś czasu planuje rozstanie i nic nie odwiedzie go od tej decyzji.

Bliźnięta

Bliźnięta zmienne są. Stąd jednego dnia będą walczyć o nasze uczucia, a innego będą chciały się rozstać. Najgorsze jest to, że równie szybko będą chciały wrócić. Dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość i nie dać się wyprowadzić z równowagi.

Rak

Zawsze dba o uczucia drugiej osoby. Ze względu na szacunek do partnera nawet, gdy jego uczucia wygasną, zrobi wszystko, żeby go nie zranić. Mają skłonność do pozostawania przyjaciółmi po rozstaniu.

Lew

Bardzo pewny siebie, zawsze będzie czuł się ważniejszy, niż jego partner. Po rozstaniu zrobi wszystko, żeby się wywyższyć i poniżyć drugą osobę. Przez to byli partnerzy lwów często czują się nieważni i tracą pewność siebie.

Panna

Ma skłonności do wypominania. Robi to jednak w dobrych intencjach. Nie chce nikogo zranić, ale zazwyczaj robi to podświadomie. Po prostu czuje się zobowiązany, żeby poinformować byłego partnera o jego wadach, jednocześnie czując się bezkrytycznie.

Który znak zodiaku jest najgorszy?
fot. pexels.com

Waga

Wagi są bardzo lojalne, przez co trudno im zranić drugą osobę. Jeżeli coś takiego się dzieje znaczy, że same poczuły się mocno urażone. Boją się poważnych relacji, ponieważ nie chcą być skrzywdzone. Nie mają też odwagi do bezpośredniej konfrontacji z partnerem, przez co będą robić wszystko, żeby to on z nimi zerwał.

Skorpion

Przed skorpionem łatwo się otworzyć, dlatego on w kłótni może w łatwy sposób trafić w czuły punkt, ponieważ zna swojego partnera na wylot. Osoby spod tego znaku są niezwykle emocjonalne, dlatego starają się dbać o związek. Jednak, gdy są zranione, nigdy nie odpuszczą sobie zemsty.

Strzelec

Egoista jakich mało. Zawsze jego uczucia są najważniejsze w związku. Nie dość, że nie umie dostosować się do drugiej osoby, to jeszcze nie widzi jej uczuć. Nigdy nie będzie współczuł, nawet bliskiej osobie. Dlatego najlepszym partnerem dla niego jest drugi strzelec.

Koziorożec

Lubi stawiać na swoim. Dlatego potrzebuje partnera, który będzie mu ulegał w większości spraw. Boi się zranienia, przez co może zdecydować się na zerwanie, jeżeli poczuje, że coś jest nie tak w jego związku.

Wodnik

Żeby zrobić na złość partnerowi jest skłonny nawet do flirtu na jego oczach. Nie są dla niego ważne niczyje uczucia. Lubią zachowywać się fałszywie, więc za chwilę po tej sytuacji mogą wyznać swojemu partnerowi bez problemu miłość. Najbardziej boją się konfrontacji w miejscu publicznym, dlatego jest to jedyna opcja, żeby ustawić ich do pionu.

Ryby

Ten partner jest niezwykle oddany. Gdy jednak coś przeskrobie, od razu będzie szukał winnych dookoła, tylko nie w sobie. Nie potrafi przyznawać się do popełnionych błędów. Woli wpędzać swojego partnera w poczucie winy.

Który znak zodiaku jak łamie serce?