Zamknij

Numerologia partnerska. Sprawdź z kim, powinieneś stworzyć związek?

13.05.2020 12:58
dopasowanie numerologiczne
fot. Shutterstock

Numerologia partnerska sprawdzi się, kiedy ciekawi cię z kim stworzysz udany oraz szczęśliwy związek. Poznaj idealne dopasowanie numerologiczne i znajdź swoją drugą połówkę.

Sprawdźcie z kim, powinniście spędzić resztę życia i jak wygląda dopasowanie numerologiczne. Szczęśliwy oraz udany związek będzie jeszcze bardziej harmonijny, jeśli sprawdzicie wcześniej swoją numerologię partnerską. Charakter człowieka określany jest za pomocą daty urodzenia. Sprawdź numerologię i odkryj, z kim stworzysz najlepszy duet.

Dopasowanie numerologiczne

Dopasowanie numerologiczne wskaże nam, w jakim stopniu nasza osobowość, będzie oddziaływać w zgodzie z osobowością drugiego człowieka. Tego typu wiedza z pewnością sprawdzi się podczas budowania relacji partnerskich. Zostaniemy również uświadomieni, czy dana relacja ma przyszłość oraz co może mieć na nią negatywny wpływ.

Jak obliczyć, jaką jesteś liczbą?

Zsumuj wszystkie cyfry składające się na twoją datę urodzin. Należy dodawać poszczególne liczby tak długo, aż otrzymamy wynik jednocyfrowy.

Przykład:

 • 01 września 1993 r.

Zsumuj:

 • 1+9+1+9+9+3=32
 • 3+2=5

Jesteś zatem numerologiczną piątką.

Numerologia partnerska

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Numerologia partnerska - Jedynka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 1, 5, 7

Jedynki są bardzo ambitne oraz samowystarczalne. Są naturalnymi liderami, dlatego najlepiej, jeśli ich partner będzie bardziej wycofany i cichszy.

Numerologia partnerska - Dwójka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 2, 4, 8

Osoby o numerologicznej dwójce są bardzo oddane, to urodzeni dyplomaci, którzy sprawy innych przedkładają nad swoje. Lubią być w związku, dlatego chętnie szukają drugiej połówki.

Numerologia partnerska - Trójka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 3, 6, 9

Trójki są bardzo entuzjastyczne oraz pozytywnie nastawione do życia. To urodzeni optymiści, którzy z uśmiechem kroczą przez życie.

Numerologia partnerska - Czwórka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 2, 4, 8

Czwórki należą do osób praktycznych i takich, które lubią tradycję. Lubią, gdy ich partner jest zdecydowany.

Numerologia partnerska - Piątka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 1, 5, 7

Piątki szukają przygód, są bardzo żywe i często szukają nowych wyzwań w życiu. Ich partnerzy powinni akceptować ich artystyczną duszę, ponieważ w niektórych aspektach życia mogą być naprawdę trudne.

Numerologia partnerska - Szóstka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 3, 6, 9

Szóstki z reguły są odpowiedzialne oraz bardzo ostrożne. Numerologiczne szóstki to idealny przykład domatora. Najlepiej czują się w domowym zaciszu.

Numerologia partnerska - Siódemka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 1, 5, 7

Siódemka szuka w związku oparcia oraz silnych emocji, które sprawią, że poczują, że żyją. Uwielbiają tajemnice, a czasami bywają bardzo tajemnicze.

Zobacz także: 5 najseksowniejszych kobiet według znaku zodiaku. One ociekają seksem!

Numerologia partnerska - Ósemka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 2, 4, 8

Ósemki są bardzo ambitne, oraz bardzo często bywają zdecydowane oraz autorytarne. W związku lubią dominować, dlatego muszą długo szukać partnera idealnego. Kiedy już go odnajdą, z pewnością nie zrezygnują ze stworzenia z nim szczęśliwego związku.

Numerologia partnerska - Dziewiątka

 • Z kim stworzy dopasowanie: 3, 6, 9

Dziewiątki są bardzo utalentowane. Ich szeroki pogląd na świat charakteryzuje szerokie horyzonty, które z pewnością ułatwią poznanie otaczającego ich świata. W związku chcą czuć poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji.

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują?