Zamknij

Horoskop numerologiczny 2021. Poznaj wibrację swojego roku osobistego

23.12.2020 15:51
Numerologia
fot. Shutterstock

Czy wiesz, że według numerologii nasze życie zamyka się w 9-letnich cyklach? Co 9 lat zaczynamy od nowa, a każdy kolejny rok ma inny cel i znaczenie. Zobacz, na jakim etapie cyklu się znajdujesz i przeczytaj swój horoskop na 2021 rok.

Numerologia na 2021 rok wskazuje, że następne dwanaście miesięcy upłynie nam w wibracji Piątki: 2 + 0 + 2 + 1 = 5. Oznacza to, że czekają nas spore zmiany. Poznaj liczbę swojego roku osobistego i sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Zobacz także: Sylwester w samotności? To jeszcze nic pewnego. Te znaki zodiaku spotkają miłość dopiero pod koniec roku

Horoskop numerologiczny na 2021 rok - wibracja 5

Numerologiczna 5 jako wibracja 2021 roku informuje nas o tym, że wszyscy odczujemy w tym czasie potrzebę wolności. Postanowimy zerwać z wszelkimi ograniczeniami. Wielu z nas nagle zakończy związek, zerwie toksyczne relacje albo zwolni się z pracy, w której od dawna źle się czuje.

Zmiany, jakie będą miały miejsce w 2021 roku, nie będą planowane. Będziemy działać chaotycznie, pod wpływem inspiracji albo niespodziewanego olśnienia.

Planetą numerologicznej 5 jest Merkury, symbolizujący komunikację, przekazywanie sobie informacji, logiczne myślenie i szybkie zmiany. Rzymska cyfra V należy do karty tarota Papież (Arcykapłan), która odnosi się do spraw ducha i pytań, na które nauka nie znajduje odpowiedzi. W starożytności Piątka oznaczała "hieros gamos", czyli małżeństwo nieba i ziemi. Możemy się spodziewać, że w 2021 roku wyzwaniem będzie dla nas znalezienie równowagi między potrzebami ciała i ducha. Piąty znak zodiaku - Lew - jest w tej dziedzinie specjalistą.

W nadchodzącym roku powinniśmy wsłuchać się we własny głos i zadać sobie pytanie o to, jak chcemy, by wyglądało nasze życie. Zamiast sugerować się czyimiś radami, lepiej podążać za intuicją. Numerologiczna 5 radzi, by nie przejmować się tym, co mówią inni.

Osobisty rok numerologiczny - sprawdź, jaki jest twój

Aby się przekonać, w jakiej wibracji przeżyjesz 2021 rok, zapisz swoją datę urodzenia w formie cyfr, np. 8.08.1989.

Zsumuj je ze sobą: 8 + 8 + 1 + 9 + 8 + 9 = 43.

Następnie doprowadź je do jednocyfrowej postaci: 4 + 3 = 7.

Dodaj sumę cyfr roku 2021 (5) i własną. W tym przypadku będzie to: 5 + 7 = 12, a po zredukowaniu: 1 + 2 = 3.

Z obliczeń wynika, że numerologiczna Siódemka w ciągu następnych dwunastu miesięcy przeżyje swój 3. rok numerologiczny.

Oto horoskop dla wszystkich:

Numerologia 2021 - 1. rok osobisty

To będzie dla ciebie rok nowych możliwości. Masz szansę zacząć wszystko od początku, niezależnie od swojej życiowej sytuacji. Rozpoczynasz 9-letni cykl numerologiczny i wiele zależy od tego, jakie będziesz mieć nastawienie w styczniu i w lutym. Wystrzegaj się czarnych myśli i pod żadnym pozorem nie próbuj rozpamiętywać swoich porażek! Skup się na tym, by myśleć pozytywnie i z wdzięcznością wspominać poprzednie 9 lat.

Numerologia 2021 - 2. rok osobisty

W 2. roku osobistym ludzie mają tendencję do tego, by poświęcać własne szczęście kosztem zadowolenia innych. Uważaj na siebie i na to, komu ufasz, by ktoś cię nie wykorzystał. Gdy bliscy zauważą, że postrzegasz ich jako ważniejszych od siebie, mogą zacząć myśleć tak samo. Unikniesz rozczarowań, jeśli zachowasz trochę zdrowego egoizmu.

Numerologia 2021 - 3. rok osobisty

Spodziewaj się ożywienia w swoim życiu towarzyskim, wielu okazji do zabawy i kreatywnego wyrażania siebie. Czeka cię spore powodzenie u płci przeciwnej, a kariera nabierze tempa. 3. rok osobisty to powiew optymizmu i wyjście ze stagnacji. Znowu pokochasz życie!

Numerologia 2021 - 4. rok osobisty

Jeśli przyłożysz się w tym roku do pracy, uda ci się wykorzystać szansę na zabezpieczenie swojej przyszłości. Może się czasem zdarzyć, że dopadnie cię lenistwo, ale nie poddawaj się temu. Wszystkie nieprzespane noce i przepracowane wieczory bardzo ci się opłacą. To samo dotyczy treningów czy inwestowania w swój rozwój duchowy.

Zobacz także: Jak zdobyć osobę spod danego znaku zodiaku? Poznaj sekretne sposoby

Numerologia 2021 - 5. rok osobisty

Czeka cię wymagający czas, bo w 2021 roku wiele będzie się działo. Nagle spadnie na ciebie tyle spraw, że nie będziesz miał kiedy porządnie się wyspać. Nie wszystkie z nich będą obowiązkami. Po prostu będziesz żyć aktywnie. Praca, nauka, znajomi, pasje, sport i miłość - to wszystko trzeba będzie w tym roku pogodzić. Przed nadejściem wiosny zainwestuj w suplementy.

Numerologia 2021 - 6. rok osobisty

W tym roku skupisz się na ludziach wokół siebie i na sprawach rodzinnych. Praca czy zabawa nie będą cię zbytnio pociągać. W 6. roku osobistym każdy człowiek potrzebuje przede wszystkim poczuć stabilny grunt pod nogami w kwestiach związanych z uczuciami. Single z wyboru w tym roku pomyślą: "A może by tak wreszcie się ustatkować...".

Numerologia 2021 - 7. rok osobisty

Polubisz samotność, bo czeka cię sporo przemyśleń. Poczujesz, że chcesz na jakiś czas wycofać się z życia towarzyskiego, by podjąć ważne dla ciebie decyzje. Mogą pojawić się pytania: "Czy tego naprawdę chcę?", "Czy to mnie uszczęśliwia?". Nie uciekaj przed nimi. 7. rok osobisty służy temu, by lepiej poznać siebie.

Numerologia 2021 - 8. rok osobisty

Trudno będzie za tobą nadążyć. W tym roku zdobędziesz wszystko, co tylko zechcesz, pod warunkiem, że podejmiesz ryzyko. Będziesz mieć szczęście do pieniędzy, a także w grach. Nie zwalniaj tempa i realizuj swoje pomysły - nawet te najbardziej szalone. Czeka cię rok obfitości!

Numerologia 2021 - 9. rok osobisty 

9. rok osobisty to ostatni rok przed rozpoczęciem nowego cyklu numerologicznego. Najbliższe 12 miesięcy będziesz musiał poświęcić na to, by doprowadzić do końca wszystkie projekty. Zrób to pomimo zmęczenia, które z pewnością odczuwasz. Właśnie teraz masz możliwość odnieść sukces, więc nie poddawaj się na ostatniej prostej. Twoje starania zostaną docenione.

Zobacz także: Horoskop kariery 2021. Kto zmieni pracę, a kto straci pieniądze?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?