Zamknij

Nowy rok numerologiczny będzie należał do Siódemki. W tym czasie mogą wydarzyć się cuda

01.09.2022 09:26

Numerologia 2023 roku może okazać się dla nas szczególnie ważna. Wibracja Siódemki wywrze silny wpływ na nasze życie.

Horoskop numerologiczny 2023
fot. Shutterstock

Nowy rok numerologiczny rozpocznie się pod koniec września 2022 roku. Oznacza to, że przez kilka najbliższych miesięcy i w 2023 roku będzie nam patronować kolejna cyfra. Po zsumowaniu 2 + 0 + 2 + 3 = 7 wiemy, że czeka nas rok Siódemki.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Nowy rok numerologiczny 2023. Rok Siódemki

Podczas nowiu Księżyca w znaku Wagi 25 września 2022 roku rozpocznie się kolejny rok numerologiczny. Będziemy mieli wtedy okazję obliczyć swój rok osobisty i zobaczyć, co nam przyniesie.

Według numerologii nasze życie zamyka się w 9-letnich cyklach, a każdy kolejny rok ma inny cel i znaczenie. Numerologiczna 7 jako wibracja 2023 roku wprowadzi nas do świata cudów i tajemnic.

7 w numerologii - co czeka nas w 2023 roku?

Zanim zaczniemy się zastanawiać, który rok numerologiczny wypada aktualnie w naszym życiu, powinniśmy ze szczególną uwagą rozważyć wpływ Siódemki. Ma on wyjątkowe znaczenie, bo może na kilkanaście miesięcy odmienić naszą codzienność. 7 to jedna z najsilniejszych wibracji numerologicznych, więc warto się przygotować na to, co nas teraz czeka.

Siódemka to wibracja przypisana kapłanom, mędrcom i prorokom. W najbliższym czasie możemy mieć tendencję do samotnictwa, uczenia się lub pogłębiania wiedzy, a także poznawania tajemnic. Nadchodzący rok sprzyja wszelkim projektom naukowym, zawodowym i rozwojowi intelektualno-duchowemu.

Wiele osób może jednak przy tym zachowywać się wyniośle. Niektórzy zaczną sprawiać wrażenie, jakby pozjadali wszystkie rozumy - będą pouczać wszystkich w swoim otoczeniu, a sami nie będą chcieli nikogo wysłuchać. Natkniemy się na wiele takich sytuacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Siódemki ciągle się nad czymś zastanawiają, więc lubią izolować się od towarzystwa. Nie zauważają, kiedy zatracają w tym wszelkie granice. Mogą zniknąć na cały miesiąc, a mają wrażenie, jakby zamknęły się w domu tylko na kilka dni. Łatwo wpadają w takie nastawienie, że nie potrzebują ludzi wokół. Potem jednak zaczynają cierpieć przez brak bliskości i zrozumienia.

Spędzające dużo czasu w samotności Siódemki mają świetnie wykształconą intuicję. Uczą się poznawać świat poprzez podświadomość. Interesują się rozwojem duchowym, są otwarte na związane z nim doświadczenia. W najbliższym czasie wiele osób może uznać, że chce lepiej poznać swój horoskop, zacząć samodzielnie stawiać tarota albo wykonywać rytuały. Nadchodzące miesiące to też idealny moment na wykorzystanie prawa przyciągania. W 2023 roku mogą wydarzyć się cuda - warto być na to przygotowanym.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?