Zamknij

Niektórzy mają naprawdę wybuchowe charaktery. Te 4 znaki zodiaku są najbardziej kłótliwe

01.03.2018 14:13
Dziewczyna kłóci się z chłopakiem w kawiarni
fot. Shutterstock

Niektórzy nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy. To zależy w dużej mierze od ich charakteru i miesiąca urodzenia.

Są ludzie bardziej cierpliwi i nieco bardziej wybuchowi. Nie każdy potrafi zachować nerwy na wodzy w każdej sytuacji. Oczywiście zależy to od osobowości danej osoby. A nie od dziś wiadomo, że w dużej mierze za nasze cechy charakteru odpowiadają znaki zodiaku. Okazuje się, że to, czy nasz charakter jest wybuchowy czy nie, zapisane jest w gwiazdach. Wszystko zależy od tego, kiedy się urodziliśmy. Zobaczcie, czy należycie do tych najbardziej wybuchowych znaków zodiaku!

Zobacz także: Każdy znak zodiaku ma swoją najgorszą wadę. Zobacz, jaka jest twoja

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Okazuje się, że są takie znaki zodiaku, którym najtrudniej utrzymać nerwy na wodzy. Niektóre z nich to dosłownie rogate dusze. Eksperci wskazują, że z tymi czterema znakami zodiaku lepiej nie zadzierać, jeżeli nie chcemy wdać się w karczemną awanturę. Ktoś z was jest wśród nich?

Byk

Ten znak zodiaku lubi rzucać wyzwania rozmówcom, jednocześnie podjudzając dyskusję. A najlepiej, jeżeli jest to osoba, z którą nie będzie się zgadzał. Wówczas za wszelką cenę będzie próbował udowodnić, że to on ma rację, nawet jeżeli miałoby się to skończyć kłótnią. Wolą mówić, niż słuchać, dlatego też w dużej mierze to oni dominują podczas dyskusji. Albo też całkowicie przejmują nad nią kontrolę.

Lew

Lwy mają wrodzoną wrażliwość. W związku z tym łatwo je urazić, a ich wybuchowy temperament nie zgadza się z podporządkowaniem. Dlatego też dość szybko mogą wybuchnąć. Nie potrafią skrywać w sobie emocji, a każde zdenerwowanie maluje się na ich twarzy. Najbardziej jednak denerwują się rzeczami, które wpływają na nich osobiście. W końcu lew lubi myśleć o sobie.

Waga

Choć wydaje się zrównoważona emocjonalnie, w rzeczywistości ma skłonności do wybuchania. Lubi się czepiać i kontrargumentować wszystko, nawet gdy wie, że nie ma racji. Gdy ktoś mówi, że krzesło jest niebieskie, ona stwierdzi, że to kolor zielony. Swoje opinie natomiast zawsze będzie budować w oparciu o najbliższych, ponieważ nie potrafi wyrobić sobie własnego zdania.

Koziorożec

Ten znak zodiaku lubi mieć we wszystkim rację, ale przede wszystkim uważa się za najmądrzejszego i najbardziej doświadczonego ze wszystkich. Jednocześnie bardzo się postarza. W związku z tym ma skłonności do kłótni, ponieważ często może być odbierany jako protekcjonalny. Przez to może też w łatwy sposób tracić przyjaciół i czuć się zagubionym w otoczeniu.  

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Zobaczcie w poniższej galerii, jak rozpoznać psychopatę: