Zamknij

Ten facet nigdy cię nie zdradzi. Oto 4 najwierniejsze znaki zodiaku

09.09.2020 11:04
Para zakochanych ludzi w objęciach leży na łóżku w sypialni
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku są najwierniejsze. Nigdy nie zdecydują się na zdradę ukochanej osoby.

Wiele z nas, zwłaszcza na początku relacji, ma pewne obawy, czy aby na pewno partner będzie nam wierny. To całkiem naturalne. Gdy jeszcze dobrze się nie znamy, możemy czuć obawę przed tym, że dla niego jest to tylko chwilowe i za chwilę znajdzie pocieszenie w ramionach innej kobiety. Okazuje się, że warto zapytać wtedy ukochanego o... znak zodiaku. Niektórzy mężczyźni po prostu nie są skłonni do zdrady i wynika to właśnie z tego, pod jaką gwiazdą się urodzili.

Zobacz także: 5 kłamstw, które najczęściej słyszymy od mężczyzn. Nie daj się zwieść! 

Najwierniejsze znaki zodiaku. Ta 4 nigdy nie zdecyduje się na zdradę

Istnieją 4 znaki zodiaku, które są najwierniejsze. Zarówno w związku, jak i w przyjaźni.

Czy twój partner urodził się pod którymś z tych znaków zodiaku? Jeżeli tak, możesz spać spokojnie.

1. Bliźnięta

Bliźnięta lubią czuć się pewnie i bezpiecznie. Dlatego też będą czułe dla swojego partnera i zrobią wszystko, żeby zatrzymać go przy sobie. Podobnie jest z przyjaźnią. Dbają o każdą relację, bo boją się, że w pewnym momencie zostaną same. Dlatego też nawet nie pomyślą o tym, żeby zdradzić ukochaną osobę. To nie jest w ich stylu. 

2. Lew

Lew, wbrew pozorom, to król lojalności. Choć związek z nim nie należy do łatwych, bo jest zakochany przede wszystkim w sobie, bywa porywczy i lubi szukać przygód, nigdy nie zdecyduje się na zdradę. Gdyby się jej dopuścił, nie potrafiłby spojrzeć na drugi dzień w lustro. Nawet, jeżeli będzie z kimś flirtował, co leży w jego naturze, skoki bok z nim ci nie grożą. Ten znak zodiaku trzyma się swojego kodeksu moralnego. 

3. Panna

Panna, gdy jest zakochana, świata nie widzi poza swoim partnerem. Nawet, gdy zafascynowanie mija, ona w 100% poświęca się dla swojej relacji i nigdy nawet nie pomyśli o spojrzeniu na kogoś innego. Dla tego znaku zodiaku wszystko jest białe lub czarne. Jeżeli jesteście razem i wam się układa, możesz spać spokojnie. Jeżeli nadeszły problemy, nie martw się, nigdy nie zdecyduje się na zdradę. Najpierw zdobędzie się na szczerą rozmowę. 

4. Waga

Waga uwielbia stawiać na swoim, ale zdrada nie jest w jej stylu. Wręcz przeciwnie, brzydzi się tego typu zagrywek. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ma za dużo honoru, żeby zdradzać cię na boku. Prędzej się z tobą rozstanie, niż pozwoli sobie na splamienie godności swojej i twojej przy okazji. 

Zobacz także: Czy ten związek ma szansę na przetrwanie? 5 znaków, które o tym świadczą! 

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!