Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Wagi. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

21.06.2021 13:41
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Wagi utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna spod znaku Wagi ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalną Wagę? Poznaj jej skrywany sekret!

Największe wady mężczyzny spod znaku Wagi

Nie wszystkim może się podobać charakter mężczyzny spod znaku Wagi. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Powietrza - panie Wodnik i Bliźnięta - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na przystojnego faceta spod znaku Wagi. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Waga? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Wagi

Poznaj największe wady mężczyzny spod znaku Wagi i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z nim:

1. Za bardzo przejmuje się zdaniem innych ludzi

Zodiakalne Wagi mają pewną słabość - chcą być lubiane i akceptowane przez wszystkich. Jeśli wiedzą, że ktokolwiek za nimi nie przepada, obsesyjnie się tym zamartwiają. Z tego powodu na co dzień starają się przypodobać każdemu, co czasami może wyglądać sztucznie. W przypadku mężczyzny spod tego znaku sprowadza się to przede wszystkim do tego, że jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Nie wolno go krytykować, bo poczuje się bardzo zraniony.

2. Jest chwiejny i niezdecydowany

Mężczyzna spod znaku Wagi często nie wie, czego chce. Nie oznacza to wcale, że dokonuje jakiegoś wyboru po to, by później się z niego wycofać. Jego zupełnie nie da się zmusić do podjęcia decyzji. Nie ma pojęcia, co byłoby dla niego odpowiednie, więc nie chce wydawać w tej sprawie opinii. Najbliższe mu osoby często muszą decydować za niego, zarówno w sprawach, które są naprawdę istotne, jak w tych codziennych - np. podczas zamawiania posiłków.

3. Rzuca słowa na wiatr

Nie ma sensu traktować jego obietnic zbyt poważnie. Wiele słów wypowiada pod wpływem chwili, po czym od razu o nich zapomina. Ma dar uwodzenia pięknymi wyznaniami i wizjami na przyszłość. Od początku jednak wie, że nie zamierza brać żadnej odpowiedzialności za nic, co powiedział kobiecie. Dla niego to tylko poezja.

4. Nie umie spojrzeć racjonalnie

Kobiety, które marzą o tym, by partner dawał im poczucie bezpieczeństwa i pomagał im w rozwiązywaniu problemów, często w jego obecności się rozczarowują. Wynika to z tego, że mężczyzna spod znaku Wagi rzadko potrafi prawidłowo ocenić sytuację. Myli się co do intencji innych ludzi, trudno mu wyłapać fałsz, bywa naiwny i wpada w przesadę. Kiedy ma dobry nastrój, patrzy na wszystko przez różowe okulary, a kiedy jest smutny, dostrzega wokół siebie same tragedie.

5. Ciągle błądzi

Mężczyzna spod tego znaku od czasów szkolnych do późnej starości poszukuje sensu życia i zajmuje się głównie filozofowaniem. Trudno znaleźć pana Wagę, który miałby określony cel i zawód. To najczęściej artyści, którzy zajmują się wszystkim i niczym. Dodatkowo w ogóle nie przejmują się tym, ile zarabiają.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?