Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Skorpiona. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

22.06.2021 14:41
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Skorpiona utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna spod znaku Skorpiona ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Skorpiona? Oto najprostszy sposób

Największe wady mężczyzny spod znaku Skorpiona

Nie wszystkim może się podobać charakter mężczyzny spod znaku Skorpiona. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Wody - panie Ryby i Rak - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na przystojnego faceta spod znaku Skorpiona. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Skorpion? Po czym poznać, że mu się podobasz

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Skorpiona

Poznaj największe wady mężczyzny spod znaku Skorpiona i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z nim:

1. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie

Zodiakalny Skorpion najczęściej bywa oskarżany o to, że bierze osobiście wszystko, co w jakimkolwiek stopniu go dotyczy. Z tego powodu ma pretensje niemal do każdego. Nie ma dnia, w którym miałby naprawdę dobry humor, bo codziennie czuje się skrzywdzony albo źle potraktowany.

2. Chce wszystko kontrolować

Według astrologów to właśnie Skorpiony najczęściej cierpią na zaburzenia lękowe związane z potrzebą posiadania kontroli. Kobiety spod tego znaku potrafią przekroczyć wszelkie granice - nie cofną się przed czytaniem czyichś prywatnych zapisków czy przeszukaniem telefonu, a gdyby było je na to stać, wynajęłyby nawet prywatnego detektywa. Mężczyzna Skorpion zamiast tego wykorzystuje słowną agresję i przemocą narzuca swoją władzę w relacji.

3. Ma skłonność do obsesji

Skorpion to najbardziej obsesyjny znak zodiaku. Jeśli ktoś jest dla niego ważny, myśli o tej osobie cały czas. Niestety wcale nie robi tego z czułością, a zamiast tego nieustannie opracowuje plan przejęcia kontroli nad życiem tej osoby. Ma w głowie listę rzeczy, do których zamierza ją zmusić.

4. Bywa złośliwy

Konfliktowość tego znaku zodiaku jest powszechnie znana, ale mało kto zdaje sobie sprawę, jak naprawdę wygląda kłótnia ze Skorpionem. Ten znak zodiaku bez mrugnięcia okiem atakuje ludzi najbardziej bolesnymi słowami, jakie tylko może w ich kierunku wypowiedzieć, i w żaden sposób nie czuje się za to winny. Co więcej, twierdzi przy tym: "Przecież mówię prawdę". Wystarczy jednak odpowiedzieć mu w tym samym tonie i natychmiast zaczyna dramatyzować, a nawet płakać.

5. Nie mówi: "proszę", "przepraszam" ani "dziękuję"

Te trzy magiczne słowa to coś, czego raczej nie należy się spodziewać w towarzystwie Skorpiona. On uważa, że wszystko mu się należy, bo po prostu na to zasługuje. Jednak najtrudniejszą cechą jego charakteru jest to, że nigdy nie przyznaje się do popełnionego błędu. Nawet jeśli wie, jak mocno kogoś zranił, nie przeprosi, bo jest na to zbyt dumny.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?