Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Raka. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

16.06.2021 15:25
Zakochani
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Raka utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna spod znaku Raka ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić swojej potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Raka? 3 rzeczy, o których warto wiedzieć

Największe wady mężczyzny spod znaku Raka

Nie wszystkim może się podobać charakter zodiakalnego Raka. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Wody - panie Ryby i Skorpion - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na jakiegoś przystojnego Raka. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Rak? Przekonaj się, czy mu się podobasz!

Najgorsze cechy charakteru zodiakalnego Raka

Poznaj największe wady mężczyzny spod znaku Raka i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z mężczyzną spod tego znaku:

1. Głęboka uczuciowość

Astrologowie uważają Raka za najbardziej emocjonalny znak zodiaku. Także mężczyźni urodzeni pod koniec czerwca i w lipcu należą do osób, które widzą i czują więcej. Niektórzy uważają, że pan Rak jest zbyt delikatny. Wiele czasu poświęca rozmyślaniom o uczuciach i zupełnie zapomina o przyziemnych sprawach.

2. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie

Rak chciałby czuć się akceptowany i lubiany przez wszystkich. Kiedy widzi, że tak nie jest, bardzo się tym zamartwia. Niewinną krytykę może odebrać jak atak i doprowadzić do awantury. Wtedy stanie się złośliwy, wypowie wiele przykrych słów i zagrozi zerwaniem znajomości. Może się tak zdarzyć, że zaraz po tym zacznie płakać...

3. To marzyciel

Nie ma sensu oczekiwać po nim zdrowego rozsądku. Mężczyzna Rak nie kieruje się logiką, a większość decyzji podejmuje pod wpływem emocji. Zawsze chodzi z głową w chmurach i ucieka od rzeczywistości w świat fantazji.

4. Ma tendencję do melancholii

Ogromna wrażliwość Raka sprawia, że rzadko czuje się zadowolony z życia. Dostrzega cierpienie wokół siebie i wymyśla sobie powody do rozpaczy. Zawsze ma pretekst, by pogrążyć się w czarnych myślach. Optymiści go irytują, bo zazdrości im pozytywnego podejścia do świata i ludzi.

5. Brakuje mu wiary w siebie

Niektóre kobiety - szczególnie te, które są związane z żywiołem Ognia: Baran, Lew i Strzelec - nie potrafią wytrzymać w towarzystwie mężczyzny spod tego znaku. Uważają, że Rak nieustannie się nad sobą użala. Łatwo się poddaje, rezygnuje ze wszystkich marzeń i nie potrafi dostrzec swoich zalet. Od partnerki oczekuje nieustannego pocieszania, a najszczęśliwszy jest wtedy, gdy opiekuje się nim jak matka.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Raka. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?