Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Lwa. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

17.06.2021 15:19
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Lwa utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna spod znaku Lwa ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić swojej potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Lwa? Oto jedyny sposób

Największe wady mężczyzny spod znaku Lwa

Nie wszystkim może się podobać charakter zodiakalnego Lwa. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Ognia - panie Baran i Strzelec - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na jakiegoś przystojnego Lwa. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Lew? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Najgorsze cechy charakteru zodiakalnego Lwa

Poznaj największe wady mężczyzny spod znaku Lwa i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z nim:

1. Jest zbyt pewny siebie

Mężczyzna spod znaku Lwa zawsze zwraca na siebie uwagę. Sama jego obecność potrafi onieśmielać. Ma wysokie poczucie własnej wartości i z tego powodu często sprawia wrażenie, jakby się popisywał. Jest odważny i nie boi się podejmować ryzyka. Dla niektórych kobiet to zaleta, jednak są też takie, które wolałyby związać się z kimś skromniejszym niż Lew.

2. Łatwo się obraża

Lew jest trochę przewrażliwiony na własnym punkcie. Nie wolno go krytykować i wytykać mu wad, bo poczuje się zaatakowany. Ten znak zodiaku nie lubi słuchać o tym, co jest z nim nie tak. Najczęściej bierze to bardzo osobiście i odbiera jako zaproszenie do kłótni.

3. Nikogo nie słucha

Astrologowie uważają, że Lew to drugi - zaraz Byku - najbardziej uparty znak zodiaku. Nawet jeśli głośno się do tego nie przyzna, w głębi duszy nie uznaje żadnych autorytetów i nie zamierza słuchać niczyich rad. Także w związku potrzebuje wiele czasu, zanim zacznie brać pod uwagę zdanie swojej partnerki. Na początku znajomości robi wszystko po swojemu i nie toleruje zwracania mu uwagi.

4. Jest przesadnym optymistą

Lew nie znosi, kiedy ktoś zrzędzi mu nad głową - a właśnie tak postrzega narzekanie. Ludzie, którzy się smucą i wymyślają sobie problemy, wywołują w nim irytację. Kategorycznie odmawia martwienia się czymkolwiek na zapas, nawet jeśli ktoś go przed czymś ostrzega. Ten znak zodiaku przez całe życie stara się unikać cierpienia, więc jeśli ktoś nie chce rozwiązywać problemów i woli się nad sobą użalać, przewraca oczami, po czym po prostu przestaje go słuchać. Kiedy w jego życiu dzieje się coś złego, może udawać, że wcale tego nie widzi.

5. Nie przyznaje się do słabości

Najczęstszym powodem nieporozumień zodiakalnego Lwa z partnerkami jest jego tendencja do ukrywania wszystkich negatywnych emocji. Musi naprawdę ufać swojej ukochanej, by powiedzieć jej, że coś go zabolało albo ma w sobie jakieś obawy. Lew nie potrafi też otwarcie poprosić o pomoc, bo jest na to zbyt dumny. Wiele kobiet uważa, że choć jest bardzo gadatliwy, w najważniejszych kwestiach zawsze milczy. 

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?