Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Koziorożca. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

24.06.2021 13:59
Zakochani
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Koziorożca utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna spod znaku Koziorożca ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

Największe wady mężczyzny spod znaku Koziorożca

Nie wszystkim może się podobać charakter mężczyzny spod znaku Koziorożca. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Ziemi - panie Panna i Byk - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na przystojnego faceta spod znaku Koziorożca. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Koziorożec? 5 oznak, że mu się podobasz

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Koziorożca

Poznaj największe wady mężczyzny spod znaku Koziorożca i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z nim:

1. Nie jest romantyczny

Romantyczne gesty i czułe słówka przyprawiają go o mdłości. Dla mężczyzny spod tego znaku randka utrzymana w podobnej atmosferze jest męczarnią. Może zepsuć najpiękniejszy moment na spotkaniu przyziemnym komentarzem albo pytaniem zupełnie niezwiązanym z sytuacją.

2. Myśli tylko o pracy

Mężczyzna Koziorożec stawia karierę na pierwszym miejscu. Jest ambitny i chce osiągnąć jak najwięcej, więc zdarza mu się lekceważyć inne sfery życia. Nawet jeśli wcale nie odnosi wielkich sukcesów zawodowych, skupia się głównie na swoim rozwoju. Jego partnerka może czuć się z tego powodu ignorowana.

3. Jest zbyt poważny

Z mężczyzną spod tego znaku trudno zaszaleć. Nie jest zbyt spontaniczny. Czuje się odpowiedzialny za kobietę, z którą się spotyka, więc cały czas dba o to, by stosować się do określonych reguł zachowania. Nawet jeśli ona ma ochotę zapomnieć o swoich zasadach, przypilnuje jej i do tego nie dopuści. Możliwe, że pokusi się nawet o wykład o tym, jak bardzo mogłaby w przyszłości żałować tego, co chciała zrobić.

4. Ukrywa swoje prawdziwe uczucia

Koziorożec nienawidzi mówić o tym, co czuje. Chętnie wyrazi to poprzez czyny, ale rozmowa na ten temat to dla niego prawdziwa męka. Nie jest pewien, czy odpowiednio dobierze słowa, obawia się nieporozumień i nie chce przyznawać się do swojej wrażliwości. Z tego powodu unika rozmów o tym, co leży mu na sercu.

5. Nie dostrzega emocji partnerki

Mężczyzna spod znaku Koziorożca miewa tendencję do bagatelizowania tego, co czuje jego ukochana. Często używa wyrażeń typu: "Nie przesadzaj", "Co ty znowu wymyśliłaś?", "Znowu histeryzujesz". Choć wcale nie należy do takich przedstawicieli swojej płci, którzy unikają odpowiedzialności za swoje błędy czy przewinienia, ilekroć widzi, że jego kobieta wyraża jakieś negatywne emocje, ma ochotę uciec. On po prostu nie wie, jak ma rozumieć jej zachowanie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?