Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Byka. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

11.06.2021 14:25
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru Byka utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna Byk ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić swojej potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Największe wady mężczyzny spod znaku Byka

Nie wszystkim może się podobać charakter zodiakalnego Byka. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Ziemi - panie Koziorożec i Panna - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na jakiegoś przystojnego Byka. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Byk? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Najgorsze cechy charakteru zodiakalnego Byka

Poznaj największe wady Byka i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z mężczyzną spod tego znaku:

1. Uważa, że zawsze ma rację

To zdecydowanie najczęściej wymieniana wada Byka. Jest wewnętrznie przekonany, że wie wszystko lepiej od innych, a oni z pewnością się mylą. Jego partnerka musi mieć mocny charakter, bo w przeciwnym wypadku na każdym kroku będzie ją pouczał.

2. Jest okropnie uparty

Byk nie lubi zmieniać zdania w żadnej sprawie. Jeśli ktoś go do tego namawia, pod wpływem presji może się zawziąć i na złość tej osobie nie skorzystać z jej rady. Słucha tylko sugestii płynących od ludzi, których naprawdę szanuje, ale im także regularnie się przeciwstawia. Tej cechy nie można w nim zmienić. Można ją jedynie zaakceptować i mieć nadzieję, że z biegiem czasu zacznie brać pod uwagę nasze zdanie.

3. Bywa agresywny

Mężczyźni spod znaku Byka mają naturalne upodobanie do walki. Mogą interesować się boksem, historią wojen, zajmować w pracy stanowisko polegające na zwalczaniu konkurencji. Choć na co dzień Byk wydaje się uosobieniem spokoju, łatwo wyprowadzić go z równowagi. Lubi się sprzeczać, także ze swoją partnerką czy członkami rodziny.

4. Zżera go zazdrość

Astrologowie uważają, że Byk jest najbardziej zaborczym znakiem zodiaku. Potrafi być zazdrosny niemal o wszystko, ale nigdy się do tego nie przyznaje. Wystarczy, że jego kobieta przez kilka minut miło porozmawia z ekspedientem w sklepie, a Byk będzie wobec niej złośliwy przez resztę dnia. Dopóki nie ma pewności co do lojalności swojej partnerki, przez zazdrość potrafi stać się nie do zniesienia.

5. Nie chce się przyznać do tego, co czuje

Wszyscy mężczyźni ukrywają swoje emocje i udają, że nic ich zbytnio nie obchodzi. Jednak Byk potrafi doprowadzać to do przesady. Wynika to z tego, że w głębi duszy jest bardzo wrażliwy i nie chce, by inni się o tym dowiedzieli. Dlatego jeśli w obecności kobiety pod wpływem chwili przyzna się do jakiejś swojej słabości, niedługo później wszystkiemu zaprzeczy, wmawiając jej, że wszystko sobie wymyśliła.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Byka. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?