Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Barana. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

09.06.2021 15:05
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Najgorsze cechy charakteru Barana utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna Baran ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić swojej potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Zodiakalny Baran w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Największe wady mężczyzny spod znaku Barana

Nie wszystkim może się podobać charakter zodiakalnego Barana. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Ognia - panie Lew i Strzelec - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na jakiegoś przystojnego Barana. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Baran? 5 niezawodnych oznak, że mu się podobasz!

Najgorsze cechy charakteru zodiakalnego Barana

Poznaj największe wady mężczyzny Barana i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z mężczyzną spod tego znaku:

1. Gorący temperament

Jest przebojowy i pełen energii, ale przez to także porywczy. Według astrologów Baran jest najbardziej kłótliwym znakiem zodiaku. Wrażliwe kobiety w bliskiej relacji z nim muszą nauczyć się walczyć, bo w przeciwnym wypadku długo nie przetrwają. Mężczyzna spod tego znaku kłóci się jak włoski kochanek - awanturuje się cały czas, ale po krótkiej chwili zapomina, o co się gniewał i bardzo chętnie przenosi każdą kłótnię do sypialni. Wbrew pozorom i stereotypom niewiele partnerek potrafi to wytrzymać.

2. Wieczne dziecko

Niektóre kobiety kochają tę cechę, ale inne rwą sobie przez nią włosy z głowy. Niezależnie od wieku i osiągniętej pozycji Baran, podobnie jak mężczyzna spod znaku Lwa, zawsze jest skłonny zachowywać się jak dziecko. Jego spontaniczność i chęć zamieniania wszystkiego w zabawę potrafi doprowadzać ludzi do szału.

3. Zawsze z kimś rywalizuje

Z Baranem niczego nie można zrobić ot tak. Jako jego partnerka szybko się zorientujesz, że we wszystkim musicie być najlepsi. On sam w życiu codziennym cały czas będzie brał udział w nieistniejących konkursach, ścigał się z innymi i walczył o pozycję. Przy nim nie da się uspokoić nawet na chwilę.

4. Przesadny optymizm

Mężczyzna spod tego znaku ma tendencję do przeceniania swoich możliwości. "Ja tego nie zrobię? No to patrz" - to słowa najlepiej określające jego postawę wobec wyzwań. Jego optymistyczne nastawienie do życia i poczucie humoru mogą być zaletą, ale kiedy Baran stawia sobie nieosiągalne cele, stają się ogromną wadą. Ilekroć coś mu się nie udaje, staje się niemiły wobec osób w swoim najbliższym otoczeniu.

5. Zbytnie skupienie na sobie

Baran często bywa oskarżany o egoizm. Jest skoncentrowany na sobie, na pierwszym miejscu stawia własne potrzeby i lekceważy cudze oczekiwania. Z tego powodu bywa też uparty i ma tendencję do narzucania innym własnego punktu widzenia. Może w ogóle nie słuchać swoich rozmówców, z góry zakładając, że jego zdanie liczy się o wiele bardziej.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Barana. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?