Zamknij

Kobiet spod tych znaków zodiaku nie da się zapomnieć. Mężczyźni dostają obsesji na ich punkcie

13.11.2020
Aktualizacja: 13.11.2020 12:35
Seksowna kobieta
fot. Shutterstock

Najseksowniejsze partnerki wśród znaków zodiaku - o kim mowa? Te kobiety potrafią doprowadzić mężczyzn do szaleństwa. Przekonaj się, czy jesteś jedną z nich!

Znaki zodiaku w miłości decydują o tym, jak się zachowujemy. Układ planet w dniu naszych urodzin odpowiada za to, czy w relacjach partnerskich wolimy być nieśmiali, czy może jednak wprowadzić trochę pikanterii... Te kobiety zdecydowanie wybrały to drugie. Mężczyźni potrafią na ich punkcie oszaleć! Sprawdź, czy jesteś na liście najseksowniejszych kobiet w zodiaku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Skorpiona? Poznaj tajemny sposób

Mężczyźni mają obsesję na punkcie kobiet spod tych znaków zodiaku

Mężczyźni zakochują się w nich obsesyjnie, a potem przez długie lata nie mogą dojść do siebie. Tych kobiet po prostu nie da się zapomnieć! Portal papilot.pl przygotował listę kobiet, na punkcie których mężczyźni dostają obsesji. Jeśli się na niej znalazłaś, porzuć kompleksy!

Skorpion

Ta intensywna kobieta wywiera na mężczyznę ogromny wpływ. Potrafi kontrolować jego myśli i emocje. Jej silny popęd seksualny połączony z wrażliwością miesza w głowie każdemu kochankowi. Tym bardziej, że kobieta Skorpion bywa też chłodna i umie trzymać go na dystans. Partner staje się przez to całkowicie uzależniony od jej nastrojów.

Lew

Kiedy Lwica postanawia odejść z życia mężczyzny, ten czuje się tak, jakby nagle zgasło słońce. Wszystko traci kolory, cały świat w jego oczach blaknie. Jeżeli było się kochanym przez królową, nie sposób powrócić do szarej codzienności. Najgorzej po rozstaniu z Lwicą cierpią mężczyźni, którzy sami postanowili od niej odejść. Rozrywająca serce tęsknota nie pozwala im zapomnieć. A ona ze śmiechem poluje już na kolejnego partnera...

Baran

Namiętność kobiet spod tego znaku jest tak pociągająca, że mężczyźni są skłonni zaryzykować dla nich wszystko. Kobiety spod znaku Barana są impulsywne i wybuchowe, nigdy nie można przewidzieć tego, co za chwilę zrobią. Żadna z nich nie boi się mówić głośno tego, co myśli. Rozkazują mężczyznom, doprowadzając do tego, że ci kompletnie tracą dla nich głowę. Kiedy pani Baran się znudzi i odejdzie, porzucony kochanek jeszcze długo pozostanie oszołomiony jej obecnością.

Zobacz także: Kobiety z tymi znakami zodiaku są najlepszymi żonami. Które z nich znalazły się w rankingu?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?