Zamknij

Które znaki zodiaku są najmilsze, a które najwredniejsze? Sprawdź, jak cię odbierają inni!

26.05.2020 12:53
uśmiechnięta dziewczyna
fot. Shutterstock

Prawda może cię zaskoczyć. Być może inni postrzegają cię zupełnie inaczej niż może ci się wydawać...

Zastanawiasz się, jakie zdanie inni mają na twój temat? Okazuje się, że często mamy zupełnie inny obraz siebie i inaczej widzą nas osoby z naszego otoczenia. Jeżeli zależy ci na tym, by dowiedzieć się, co inni o tobie myślą, to dobrze trafiłeś. Sprawdź, co twój znak zodiaku mówi na ten temat.

Znak zodiaku a charakter

Co myślą o tobie inni? To zdradza twój znak zodiaku! Sprawdź, które znaki należą do najmilszych, a które do do tych najwredniejszych.

Najmilsze znaki zodiaku:

Osoby spod znaku Wagi są uważane za najmilsze. Nie znoszą konfliktów i w każdej stresującej sytuacji jak najszybciej chcą dojść z innymi do porozumienia. Pokojowe nastawienie Wag sprawia, że nie można ich nie lubić.

Ryby zawsze chcą dla swoich bliskich jak najlepiej. Są bardzo życzliwe i pomocne. Są niezwykle łagodne w kontaktach z otoczeniem i unikają konfrontacji.

Byk dba o miłą atmosferę w każdej sytuacji. Osoby spod tego znaku są bardzo przyjazne, bezinteresowne i cierpliwe. To najlepsi przyjaciele!

Najwredniejsze znaki zodiaku:

Baran nie należy do najprzyjemniejszych znaków zodiaku. Zodiakalne Barany są wredne i nie zawsze panują nad swoim zachowaniem. Poza tym uparcie stawiają na swoim, mimo że nie zawsze mają rację.

Koziorożce mają jedną wadę - są zrzędliwe. U nich szklanka zawsze jest do połowy pusta. Negatywna aura jaką wytwarzają sprawia, że ludzie nie czują się dobrze w ich towarzystwie.

Skorpiony także nie cieszą się dobrą opinia w towarzystwie. Wszystko przez to, że są wredne dla swojego otoczenia i niegodne zaufania. Są urodzonymi manipulatorami i dbają wyłącznie o własny interes.

Wydaje ci się czasami, że urodziłeś się pod złą gwiazdą? Sprawdź, jaki znak zodiaku powinieneś mieć naprawdę!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?