Zamknij

Oto najlepsza data na ślub. Okazuje się, że została zapisana w gwiazdach!

25.06.2020 09:49
ślub
fot. Shutterstock

Nie wiesz, kiedy wziąć ślub? Okazuje się, że najlepszą datę podpowie ci twoja data urodzenia. Sprawdź, jak obliczyć najlepszą datę ślubu!

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które jest jednym z ważniejszych w naszym życiu.

Większość marzy o szczęśliwym i długim związku, jednak mało kto wie, że na jego wpływ ma data, w której powiemy sakramentalne "tak".

Najlepsza data na ślub

Okazuje się, że każdy z nas ma przypisany do swojego urodzenia rok numerologiczny. Istnieją również liczby, których połączenie może prowadzić do rozstania. Jeśli planujesz ślub, warto poznać te magiczne daty i wybrać taką, która pomoże twojemu związkowi przetrwać, jak najwięcej lat.

Jak obliczyć najlepszą datę ślubu?

Aby zaplanować najlepszą datę ślubu należy obliczyć Rok Osobisty. W numerologii każdy nowy cykl zaczyna się z początkiem jesieni. To właśnie dlatego do swojej daty urodzenia należy dodać rok, który kalendarzowo rozpocznie się w styczniu.

Np. Rok 2020 to numer 4, ponieważ 2+0+0+2 = 4.

Przykład:

Jeśli dana osoba urodzi się 12.01.1993 i planuje ślub na 13.10.2022.

Należy dodać dzień oraz miesiąc urodzenia 12.01= 4 oraz rok bieżący (czyli 2020)

4+2+2= 8

Z wyliczeń wynika, że ślub powinien znajdować się w 8 Roku Osobistym. Takie samo wyliczenie powinno zostać wykonane dla przyszłego małżonka.Małżeństw nie powinno zawierać się 9 Roku Osobistym, ponieważ ten czas powinien być przeznaczony na załatwianie sprawunków. Związek zawarty w tym roku z góry skazany jest na porażkę.

Najkorzystniejszą datą na ślub jest przysięga złożona w 6 Roku Osobistym. To właśnie ten rok jest wypełniony miłością i zaufaniem.

Rok Osobisty 3 - odpowiada za zaufanie i odpowiedzialność.

Rok osobisty 8 - daje wiele szczęścia parze.

Rok osobisty 2 - przyniesie dużo pomyślności parze.

Związku małżeńskiego nie powinno zawierać się również w dniach 13, 14, 16, 19, a także 26. Okazuje się, że są to liczby karmiczne.

Znasz najlepszą datę na swój ślub?

Zobacz także: Horoskop miesięczny na lipiec 2020 roku. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach!