Zamknij

Najlepsi sportowcy według znaku zodiaku. Mają piękną sylwetkę i nigdy nie tracą motywacji

13.01.2021 15:42
Kobieta uprawiająca sport
fot. Shutterstock

Brytyjski statystyk Kenneth Mitchel porównał daty urodzenia zdobywców medali olimpijskich od 1896 roku aż do współczesności. W ten sposób udało mu się odkryć, które znaki zodiaku najlepiej radzą sobie w sporcie.

Najbardziej wysportowane znaki zodiaku łączy ogromna ambicja. Niektóre mają też naturalne predyspozycje do tego, by odnosić sukcesy w danej dyscyplinie. Zobacz, czy jesteś na liście!

Zobacz także: Najbardziej leniwe znaki zodiaku. Wszystko odkładają na później

Najlepsi sportowcy według znaku zodiaku

Jesteście ciekawi, które znaki zodiaku są urodzonymi sportowcami? Ze statystyk olimpijskich wynika, że można tak powiedzieć o Baranach, Koziorożcach, Rybach, Bykach i Skorpionach. Sprawdźcie, jakie cechy tych znaków pozwalają im odnosić sukcesy.

Baran

Tym znakiem zodiaku opiekuje się wojowniczy Mars. Nikt nie uwielbia rywalizacji tak jak Baran. Z natury ma silne ciało i doskonałą kondycję, a sport pozwala mu rozładować napięcie emocjonalne. Barany po prostu muszą się ruszać i robią to codziennie. Dlatego zawsze są wspaniale wytrenowane i świetnie sobie radzą w każdej dyscyplinie.

Koziorożec

Koziorożce są bardzo obowiązkowe. Nie szukają wymówek, by odpuścić sobie trening. Lubią uczucie satysfakcji, które towarzyszy im po ćwiczeniach. Ich wrodzona ambicja sprawia, że często mają piękne i umięśnione ciało. Wiele osób spod tego znaku potrafi samodzielnie ułożyć sobie plan treningowy na siłowni.

Ryby

Nie powinno to dla nikogo stanowić wielkiego zaskoczenia - statystyki potwierdzają, że nikt nie potrafi pływać tak jak... Ryby. Ten znak zodiaku zdobywał najwięcej medali olimpijskich w dyscyplinach takich jak pływanie czy piłka wodna. Rybom bardzo służy ruch związany z wodą albo w pobliżu wody. Nawet jeśli wolą bieganie niż basen, z pewnością uda im się przebiegnąć więcej kilometrów nad rzeką niż w centrum miasta.

Byk

Zodiakalny Byk nie przepada za dietą i gdyby mógł, cały czas by jadł. Mimo to, jako znak żywiołu Ziemi, jest bardzo związany ze swoim ciałem. Zależy mu na tym, by jak najlepiej wyglądać i zademonstrować światu swoją siłę. Z tego powodu często zamienia sport w jedną ze swoich największych pasji.

Skorpion

Najważniejszą cechą, która zapewnia Skorpionom sukcesy w sporcie, jest ich zawziętość. Nigdy nie potrafią pogodzić się z tym, że ktoś może być w czymś lepszy od nich, więc jeśli zaczynają interesować się jakąś dyscypliną, nie odpuszczają, dopóki nie wywalczą sobie pierwszego miejsca. Ich pięknie wyrzeźbiona sylwetka ma wszystkim pokazać, że ze Skorpionem nikt nie wygra. 

Zobacz także: Wschód Słońca nad Ziemią widziany z kosmosu zapiera dech w piersiach. Zdjęcie astronauty podbija sieć

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?