Zamknij

Poznaj najgorsze oblicze siebie. Twój znak zodiaku ujawni brudne tajemnice

20.11.2018 12:03
Zła twarz
fot. Shutterstock

Czasem sami nie zdajemy sobie sprawy z tego, że posiadamy "drugą twarz".

Nie każdy wierzy w znaczenie znaków zodiaku i nie każdy sprawdza swój horoskop. Jednak bardzo często, kiedy tylko zajrzymy do charakterystyki znaków zodiaku, właśnie w swoim znajdujemy wiele cech, które idealnie opisują naszą osobowość. Oczywiście znaki zodiaku nie ujawniają jedynie tych pozytywnych stron charakteru. Często potrafią ukazać naszą "drugą twarz" i zaprezentować całe spektrum nieprzyjemnych zachowań. Jaka jest twoja najmroczniejsza storna charakteru?

Baran

Baran, jeśli tylko nad sobą nie zapanuje, potrafi w mgnieniu oka stać się agresywny, nie tylko w słowach, ale także w czynach. Bardzo nie lubi, kiedy coś nie idzie po jego myśli. Właśnie wtedy pokazuje swoje bezwzględne oblicze i z czarującego i sympatycznego, zamienia się w zupełnie innego człowieka. 

Byk 

Byki potrafią być zawzięte i złośliwe. Jeśli tylko kogoś nie polubią, zrobią wszystko, aby zniszczyć mu życie i uprzykrzyć codzienność. Uwielbiają plotkować i nie obchodzi ich, czy będą mówiły prawdę czy nie. Dla Byków nie ma żadnych świętości. 

Bliźnięta

Bliźnięta nie potrafią podejmować dobrych decyzji pod presją. Wiążę się to z tym, że są bardzo niecierpliwe i bywają niesprawiedliwe. Kiedy coś im nie wyjdzie, potrafią bez powodu wyładować się na najbliższej osobie. W nerwach nie uznają żadnych granic. 

Rak

Raki bardzo łatwo zranić, czasem to uczucie jest zasadne, czasem zupełnie wyssane z palca. Dodatkowo ten znak zodiaku najczęściej widzi wszystko w czarnych barwach, przez co łatwo popada w stany depresyjne. Raki często czują się niezrozumiane. 

Lew

Lwy są nazbyt pewne siebie i lubią się wywyższać, przez co często patrzą na innych ludzi z góry. Zazwyczaj uważają, że mają rację i nie dopuszczają myśli, że ktoś inny może wytknąć im błąd. Dodatkowo zdarza się, że swoim zachowaniem wpędzają siebie i innych w kłopoty.

Panna 

Panny, jak żaden inny znak zodiaku, mają problemy z byciem spontanicznym. Ciągle się martwią i analizują, najbardziej boją się tego, że popełnią błąd. Całe ich życie potrafi malować się w czarnych barwach, przez co brakuje im poczucia humoru. 

Waga

Największą wadą Wagi jest to, że nie potrafi być stała w swoich uczuciach i postanowieniach. Bardzo łatwo wycofuje się z podjętych decyzji i nienawidzi konfrontacji. Rzeczywistość zdecydowanie ją przerasta, dlatego najczęściej bierze nogi za pas i nie przyjmuje wyzwania.

Skorpion

W Skorpionie lepiej mieć przyjaciela niż wroga. Kiedy już raz Skorpion kogoś nie polubi, nigdy nie zmieni zdania. Co więcej, od tego momentu będzie złośliwy i mściwy i zrobi wszystko, aby odegrać się na swoim "wrogu". 

Strzelec

Strzelec jest idealnym odwzorowaniem "słomianego zapału". Szybko zapala się do różnych projektów, jednak nic nie potrafi doprowadzić do końca. To sprawia, że Strzelec jest niekonsekwentny i niesłowny i dokładnie tak postrzega go większość znajomych. 

Koziorożec

Koziorożce są przesadnie ambitne, przez co same stają się swoimi ofiarami. Zaślepione celem, potrafią zmierzać po trupach do celu. Nie są zbyt elastyczne i często ich upartość wysuwa się na pierwszy plan. Oceniają ludzi własną miarą, choć nie zawsze wyciągają odpowiednie wnioski.

Wodnik

Wodniki boją się utraty wolności i tego, że stracą kontrolę nad własnymi emocjami. Bywają egocentryczne i często na pierwszym miejscu stawiają własne dobro. Jeśli zaangażują się za mocno, bez słowa "do widzenia" znikają i już nigdy nie nawiązują ponownie kontaktu.

Ryby 

Ryby lubią korzystać z różnych używek, jednak to często prowadzi do szybkiego uzależnienia. Co więcej, w kilka sekund, z przyjaznych i miłych potrafią zamienić się w bezlitosne i okrutne. Nie potrafią podejmować dobrych decyzji i często mijają się z prawdą i są niesłowne. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Nie każdy znak zodiaku potrafi współgrać z drugim. W taki sytuacjach relacja staje się zupełnie toksyczna i nieznośna: