Zamknij

Najgorsi szefowie według znaku zodiaku. Sprawdź, jaki jest twój?

09.11.2018 10:45
najgorsi szefowie znaki zodiaku
fot. Shutterstock

Szefowie o tych znakach zodiaku są najgorsi. Sprawdź, z którym pracujesz.

Każdy z nas ma szefa, czasami wzbudza pozytywne emocje, ale przeważnie budzi strach. Bywa skłonny do kompromisów lub jest bardzo autorytarny. Jeśli chcesz poznać najgorszych szefów według znaków zodiaku, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Najgorsi szefowie według znaku zodiaku

Baran

  • Ten znak zodiaku jest cholerykiem. Bardzo szybko wybucha i przy okazji rzuca mocnymi słowami. Nie przyznaje się do błędu i chce, aby pracownicy wykonywali wszystkie jego polecenia.

Bliźnięta

  • Bardzo chaotyczny, jednak nie można mu odmówić zainteresowania pracownikiem. Dzięki swojej dokładności Bliźnięta widzą każdy błąd. Jeśli coś go zdenerwuje, wpada w prawdziwą furię, dlatego lepiej nie wchodzić mu w drogę.

Panna

  • Ten znak zodiaku jest bardzo formalny, dlatego nie można liczyć na kontakt z nią poza firmą. Panna to perfekcjonista, który wymaga bardzo dużo od siebie oraz innych. Nie lubi lenistwa i bardzo szybko wyłapie każdy błąd pracownika. Czasami jest zrzędliwy i bardzo krytyczny.

Zobacz także:  Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy 

Waga

  • Lepiej jest uważać na szefa spod tego znaku zodiaku. Po nim od razu widać, kiedy ma zły humor i lepiej do niego nie podchodzić. Ceni pracę w zespole, jednak jeśli się na taką decyduje lubi wytykać błędy pracownikom. Potrafi zwrócić uwagę na każdy, nawet najmniejszy błąd.

Koziorożec

  • Tytan pracy, który oczekuje, że wszyscy będą chcieli pracować po godzinach. Jest bardzo wytrwały i zawsze stara się tworzyć wszystkim zakresy obowiązków. Nie zawsze wszyscy pracownicy są w stanie spełnić jego oczekiwania. W kontaktach z pracownikami zachowuje ostrożność oraz dystans.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku  

Chcesz wiedzieć, jakie są najgorętsze znaki zodiaku? Odpowiedz na to pytanie znajdziesz poniżej!