Zamknij

Najbardziej uwodzicielskie znaki zodiaku w 2022 roku. Nikt im się teraz nie oprze

11.01.2022 15:24
Zakochani
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku będą miały w tym roku największe powodzenie u płci przeciwnej. Nie będą mogły się opędzić od adoratorów.

Które znaki zodiaku będą miały teraz największe powodzenie? Według astrologów to Koziorożce, Panny, Strzelce, Ryby i Lwy. W 2022 roku będą mieć mnóstwo wielbicieli.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Najbardziej uwodzicielskie znaki zodiaku w 2022 roku

Osoby spod tych znaków zodiaku w 2022 roku zrobią największe wrażenie na płci przeciwnej. W ich życiu uczuciowym z całą pewnością wiele się teraz zmieni. Ich poczucie pewności siebie wzrośnie, a także uda im się zapomnieć o wszystkich dotychczasowych porażkach w miłości. To będzie ich czas, a inni zrobią wszystko, by znaleźć się w ich pobliżu.

Te znaki zodiaku w 2022 roku rozkochają w sobie każdego

Osoby spod tych znaków zodiaku będą miały teraz największe powodzenie:

Koziorożec

Koziorożce w tym roku opanują czyjeś serce do tego stopnia, że staną się najważniejszą treścią jego codzienności. Choć partner wiele razy wyzna, że to uczucie jest dla niego zbyt trudne, nigdy nie będzie w stanie odejść. W głębi duszy będzie bowiem doskonale wiedział, że nie wyobraża już sobie życia bez Koziorożca i to dzięki niemu czuje się szczęśliwy.

Panna

Spośród wszystkich znaków zodiaku to właśnie Panny będą w tym roku wyglądać najatrakcyjniej. Dzięki regularnym ćwiczeniom, odpowiednio zbilansowanej diecie i zdrowym nawykom osiągną najlepszą kondycję w życiu. W tym roku powinny postawić na własny styl i nie podążać za żadną modą. Inni będą zachwyceni tym, jak się prezentują.

Strzelec

Strzelce w tym roku będą zdolne rozkochać w sobie każdego, szczególnie jeśli postanowią przy tym spełnić pewien warunek. Astrologowie sugerują, że największe szanse na płomienny romans będą miały wtedy, kiedy - paradoksalnie - wybiorą "tylko przyjaźń" zamiast miłości. Druga strona w relacji przez cały rok nie będzie umiała się z tym pogodzić. Wiele razy wspomni o tym, że żałuje tego wyboru.

Ryby

Ryby zwrócą na siebie uwagę otoczenia, choć wcale nie będą o to zabiegały. Inni zaczną się nimi interesować przez wzgląd na ich życiowe pasje. Na zajęciach czy warsztatach poświęconych swoim ulubionym aktywnościom Ryby zaczną w tym roku zawierać coraz więcej nowych znajomości. Każda z nich będzie miała potencjał, by zamienić się w romans.

Lew

Lwy skupią się w tym roku przede wszystkim na sobie, co sprawi, że często będą odmawiały randek, tłumacząc się brakiem czasu. W ten sposób zyskają grono stałych adoratorów, którzy postawią sobie za cel, by je zdobyć. Uwodzicielski czar Lwów w 2022 roku będzie wynikał z ich niezależności. Im mniej będą się przejmowały sprawami uczuć, tym większe będą miały powodzenie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?