Zamknij

Najbardziej leniwe znaki zodiaku. Wszystko odkładają na później

12.01.2021 11:17
Śpiąca kobieta
fot. Shutterstock

Te 4 znaki zodiaku bardzo trudno zmusić do działania. Nie lubią się przepracowywać i mają tendencję do lenistwa.

Najbardziej leniwe znaki zodiaku mają wiele różnych własności. Wszystkie odkładają obowiązki na później, jednak robią to z innych powodów. Trudno im czasem zadbać o samodyscyplinę. Sprawdź, czy ten problem cię dotyczy.

Zobacz także: Masz nadwagę i nie potrafisz schudnąć? Powodem może być twój znak zodiaku

Najbardziej leniwe znaki zodiaku

Niektóre znaki zodiaku aż rozsadza energia. Baran, Skorpion czy Koziorożec potrafią w błyskawicznym tempie zrobić wszystko, co sobie postanowiły, a na dodatek najczęściej odnoszą sukces. Jednak inni tego nie potrafią - te 4 znaki zodiaku mają czasem kłopot, by się do czegokolwiek zmusić.

Oto najbardziej leniwe znaki zodiaku:

Ryby

Są ambitne i pracowite, ale w codziennym życiu bardzo przeszkadza im ich wrażliwość. Empatyczne Ryby zawsze widzą i czują więcej, więc przy wykonywaniu zadań muszą radzić sobie z wieloma bodźcami, które wywołują stres. To sprawia, że czasem mają wszystkiego dosyć i po prostu chcą się zdrzemnąć.

Waga

Wolą całymi dniami bujać w obłokach, zamiast wziąć się do pracy. Często wyobrażają sobie swoje projekty w końcowej fazie - są wtedy idealne, przypominają niemal dzieła sztuki. Kiedy Wagi wreszcie postanawiają zacząć działać, rozczarowują się przy pierwszym niepowodzeniu. Zaczynają marzyć o czymś innym, a z wcześniejszych obowiązków rezygnują bez żalu.

Byk

Byki nienawidzą pośpiechu i bardzo źle znoszą presję. W ich życiu czas płynie wolniej, tym bardziej, że przed podjęciem działań potrzebują sporo czasu do namysłu. To jeden z najbardziej zdyscyplinowanych znaków zodiaku, jednak niewiele trzeba, aby zaczął uciekać od obowiązków. Kiedy Byk czuje, że ktoś na niego naciska, przestaje robić cokolwiek i uparcie trwa przy swoim.

Lew

Zodiakalne Lwy na co dzień mają mnóstwo energii. Jednak jesienią i zimą, kiedy dni są szare i krótkie, osoby spod tego znaku zodiaku nagle tracą wigor. Ledwo radzą sobie z zadaniami, które latem zajęłyby im tylko chwilę. Działa to na nie przygnębiająco i wywołuje stres, bo są bardzo ambitne. Kiedy brakuje im światła, nie mają na nic siły. Patronuje im Słońce, więc przez jedną połowę roku muszą więcej odpoczywać. Część planowanych zadań odkładają wtedy na wiosnę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają problem z samoakceptacją. Są wobec siebie bardzo krytyczne

Opis twojego znaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim naprawdę jesteś:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?