Zamknij

Te znaki zodiaku szybko się zakochują. Ale odkochują jeszcze szybciej

14.04.2021 12:12
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, są najbardziej kochliwe. Uwielbiają stan zauroczenia, jednak nie przepadają za budowaniem związku. Lepiej na nie uważać.

Te znaki zodiaku łatwo jest zdobyć, ale bardzo trudno zatrzymać. Potrafią zakochać się jedynie na chwilę. Zobacz, czy twój wymarzony partner znajduje się na liście.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Te znaki zodiaku szybko się zakochują

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, uwielbiają romanse i flirty. Z przyjemnością dają się ponieść romantycznym uniesieniom. Kiedy spotykają kogoś, kto im się podoba, przez jakiś czas sprawiają wrażenie zakochanych. To jednak tylko pozory.

Łatwo się zniechęcają i szybko dochodzą do wniosku, że powinny kontynuować poszukiwania swojej drugiej połówki.

Zobacz także: Te znaki zodiaku wierzą w przeznaczenie. Szukają swojej drugiej połówki

Te znaki zodiaku są zmienne w uczuciach

Osoby spod tych znaków zodiaku nie wiedzą, czego chcą w miłości:

Rak

Rak uchodzi za najbardziej romantyczny znak zodiaku. Niemal od dzieciństwa marzy o ślubie i założeniu rodziny. Jest jednak marzycielem, który często daje się ponieść chwili. Już na pierwszej randce potrafi fantazjować o tym, że właśnie spotkał swoją drugą połówkę. Zanim zastanowi się nad tym, kim naprawdę jest jego wybranka, minie przynajmniej kilka tygodni. Po tym czasie może sobie nagle uświadomić, że jego marzenia nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

Waga

Zodiakalna Waga uwielbia klimat pierwszych randek. Spacery po parku i wieczory przy świecach, a także wspólnie spędzane noce to coś, co dodaje jej skrzydeł. Kiedy jednak do relacji zaczyna się zakradać szara codzienność, Waga czuje się zniechęcona. Nie podoba jej się to, że musi zejść z chmur na ziemię. Proza życia często zabija jej romanse, bo niedawno rozpoczęty związek przestaje być wtedy fascynujący.

Bliźnięta

Znak Bliźniąt nie należy do najwierniejszych w zodiaku. Czuje się w kimś zakochany tak długo, dopóki nie spotka nowego obiektu pożądania. Nie musi to być wcale ktoś bardziej atrakcyjny od obecnego partnera. Dla Bliźniaka najważniejsze jest, że to szansa na coś, czego rezultatu nie będzie w stanie przewidzieć. Ciekawość sprawia, że angażuje się w kolejną historię, zupełnie zapominając o tym, co wcześniej obiecywał ukochanej osobie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?