Zamknij

Oto 3 najbardziej irytujące znaki zodiaku. Nie cieszą się zbyt dużą popularnością

02.01.2020 10:55
Irytujące znaki zodiaku
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku mają cechy, które niespecjalnie podobają się innym. Sprawdź, czy znajdujesz się w tej grupie.

Znaki zodiaku mówią o nas i naszych charakterach więcej, niż mogłoby się wydawać. To właśnie w nich zapisane są nasze dobre i złe cechy. Osoby spod jednego znaku zodiaku mogą być bardziej przyjacielskie czy godne zaufania niż osoby spod innych znaków zodiaku. 

A które ze znaków zodiaku są najbardziej irytujące? Sprawdźcie, czy nie znajdujecie się na tej liście.

Zobacz także

Najbardziej irytujące znaki zodiaku

Niektórzy z nas posiadają irytujące cechy, które denerwują innych do tego stopnia, że zaczynają unikać z nimi kontaktu. Okazuje się, że to, czy jesteśmy bardziej irytujący niż inni, może być zapisane w charakterystyce naszego znaku zodiaku.

Które znaki zodiaku są najbardziej irytujące? Zobaczcie.

1. Byk

Bykowi wydaje się, że jest najlepszy we wszystkim. Kiedy ktoś próbuje wyprowadzić go z błędu, obrusza się i dalej brnie w to, co robił do tej pory. Nie chce niczyjej pomocy, bo wydaje mu się, że sam zrobi wszystko najlepiej. Po pewnym czasie inni zaczynają się od niego oddalać, bo trudno obcować z kimś, kto pozjadał wszystkie rozumy.

2. Wodnik

To jeden z tych znaków zodiaku, które lubią chodzić z głową w chmurach. Wodnik żyje bardzo chaotycznie. I choć jemu wydaje się, że tak lekkie podejście do życia i robienie wszystkiego na ostatnią chwilę to "artystyczny nieład", innych doprowadzają tym do szału.

3. Koziorożec

Koziorożec chciałby być realistą, ale najczęściej cechuje się czarnowidztwem i wrodzonym pesymizmem. Przebywający z nim ludzie nie mogą w spokoju cieszyć się pięknym dniem, gdyż Koziorożec zawsze wynajdzie "dziurę w całym"

Zgadzacie się z tą diagnozą? Czy może dodalibyście tutaj kogoś jeszcze?

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?