Zamknij

Nadchodząca pełnia Księżyca będzie inna niż wszystkie. Te znaki zodiaku powinny zachować czujność

10.08.2022 12:32
Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca 12 sierpnia 2022 roku może sprawić, że staniemy się nerwowi i stracimy cierpliwość w relacjach z innymi. Lepiej wtedy unikać konfliktów, bo mogą mieć poważne konsekwencje.

Horoskop na nadchodzącą pełnię Księżyca zawiera w sobie przestrogę przed niekontrolowanymi zachowaniami. W ciągu kilku następnych dni ktoś może nas zirytować do tego stopnia, że nie będziemy przebierać w słowach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 12 sierpnia 2022 roku

Pełnia Księżyca 12 sierpnia 2022 roku wypada na tle gwiazdozbioru Wodnika w sezonie zodiakalnego Lwa. Co oznacza połączenie tych dwóch znaków zodiaku? Jak twierdzą astrologowie, mówi ono przede wszystkim o indywidualności i potrzebie wypowiadania się własnym głosem. Wiele znaków zodiaku postanowi się teraz zbuntować przeciwko narzuconym regułom albo... bez powodu. To może generować konflikty, z którymi trudno nam będzie sobie poradzić.

Te znaki zodiaku powinny zachować czujność podczas pełni Księżyca

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą teraz wywoływać konflikty:

Lew

Biada każdemu, kto w nadchodzących dniach będzie próbował sprowokować Lwa. Ten znak zodiaku natychmiast pokaże mu, gdzie jego miejsce. Wywoła szybką i bolesną konfrontację, a potem zacznie traktować tę osobę tak, jakby nie istniała. Może przy tym wykazywać się całkowitym brakiem zrozumienia. Będzie do tego stopnia skupiony na konieczności postawienia komuś granicy, że nawet nie zapyta o jego uczucia.

Byk

Byk może mieć teraz tendencję do biernej agresji. Chociaż nikogo nie skrytykuje otwarcie, wykorzysta każdą sytuację, by zrobić to między słowami. Istnieje nawet możliwość, że postanowi w ten sposób wykluczyć kogoś z grona swoich znajomych. Za kilka dni będzie tego bardzo żałował. Teraz jednak może czuć satysfakcję.

Waga

Wagi nie powinny teraz mówić nikomu o swoich uczuciach, bo przedstawią je w sposób niezgodny z rzeczywistością. Będą chciały powiedzieć jedno, ale ostatecznie zakomunikują drugie - i nikt nie będzie w stanie pojąć, o co tak naprawdę im chodziło. Jeśli pragną uniknąć takiej sytuacji, muszą zaczekać z ważnymi rozmowami do 16 sierpnia.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?