Zamknij

Mężowie spod tych znaków zodiaku obchodzą walentynki w nietypowy sposób. Mogą cię zaskoczyć

11.02.2022 13:11

Żony mężczyzn spod tych znaków zodiaku nigdy nie mają okazji spędzić 14 lutego tak, jak robi to większość ludzi. Ich mężowie chcą celebrować dzień zakochanych po swojemu.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, nie mają poszanowania dla walentynkowej tradycji. 14 lutego proponują ukochanej coś, co jej samej nigdy nie przyszłoby do głowy.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężowie spod tych znaków zodiaku obchodzą walentynki w nietypowy sposób

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mają nietypowe pomysły dotyczące tego, jak można świętować dzień zakochanych. Wolą wyznawać swoje uczucia przy innej okazji, a walentynkową randkę zamieniają w spotkanie o innym celu. Żony często są zaskoczone ich propozycjami.

Mężowie spod tych znaków zodiaku 14 lutego zaskakują swoje żony

Partnerzy spod tych znaków zodiaku w walentynki zachowują się inaczej, niż można by się tego po nich spodziewać:

Strzelec

Jeżeli miałaś nadzieję na spokojny, romantyczny wieczór w domu, będziesz musiała szybko zapomnieć o tych planach. Strzelec prawdopodobnie zabierze cię w podróż w nieznane. Walentynki w jego towarzystwie staną się niezapomnianą przygodą. Zobaczysz ciekawe miejsca i przespacerujesz się na łonie natury.

Bliźnięta

Zodiakalny Bliźniak nie cierpi walentynek. Uważa, że to święto kłamstw i kiczu. Nie chce jednak zasmucać swojej ukochanej, więc spędza ten dzień z nią. Może być jednak zdziwiona, gdy zamiast zaproszenia do restauracji otrzymuje od niego bilet na maraton filmowy albo wystawę w muzeum. Mąż spod tego znaku 14 lutego unika okazywania uczuć i zachęca swoją partnerkę do intelektualnych dyskusji.

Skorpion

Mąż spod znaku Skorpiona nie wyobraża sobie spędzenia walentynek w innym miejscu niż w sypialni. Tego dnia tylko jedno mu w głowie. Ma nadzieję, że jego ukochana również chce potraktować to święto jako okazję do eksperymentowania. Uważa, że najlepszym prezentem z okazji dnia zakochanych jest podręcznik Kamasutry.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?