Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku zakochują się w swoich najlepszych przyjaciółkach. Trzymają to w tajemnicy

25.05.2022 15:04
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w miłości cenią sobie przede wszystkim porozumienie dusz. Z tego powodu skrycie darzą uczuciem swoje przyjaciółki.

Właściciele tych znaków zodiaku często fantazjują o stworzeniu relacji z przyjaciółką. Marzą o związku z kobietą, która zna ich bardzo dobrze.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku zakochują się w swoich najlepszych przyjaciółkach

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, z pozoru wydają się zainteresowani przede wszystkim wyglądem kobiety. Jednak w rzeczywistości obchodzi ich przede wszystkim to, czy są w stanie się z nią porozumieć i czy mogą jej zaufać. Kiedy pojawia się szansa, by stworzyć z kimś bliską relację, często najpierw zaprzyjaźniają się z kobietą, zanim zaproponują jej związek.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku trzymają swoje uczucia w tajemnicy

Przedstawiciele tych znaków zodiaku chcieliby stworzyć związek z przyjaciółką:

Wodnik

Tylko kobieta, z którą mógłby rozmawiać od wieczora do świtu, ma szansę skraść serce Wodnika. Zakochuje się najczęściej wtedy, gdy nabiera do niej zaufania i zaczyna się jej zwierzać. Wtedy zupełnie zapomina, że łączy go z nią tylko przyjaźń.

Byk

Zodiakalny Byk marzy o tym, by stworzyć z ukochaną wspaniały dom. Trudno mu sobie wyobrazić, że porwałby się na taki projekt z kobietą, z którą nie udało mu się wcześniej zaprzyjaźnić. Dlatego zaczyna znajomość z wybranką w dość niewinny sposób. Często sprawia wrażenie, jakby w ogóle nie był nią zainteresowany.

Ryby

Mężczyzna spod znaku Ryb ma wrażliwą duszę i nie potrafi otworzyć się przed kimś, kto na to nie zasługuje. Trzeba najpierw udowodnić swoją lojalność, by móc dobrze go poznać. A on przywiązuje się do osób, które dopuścił najbliżej - przyjaciółka staje się więc miłością jego życia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?