Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w tym miesiącu zapragną wrócić do swoich eks. Będzie niezręcznie

06.09.2022 15:29

Właściciele tych znaków zodiaku w nadchodzącym czasie powrócą myślami do przeszłości. Kobiety, z którymi się skontaktują, nie będą z tego jednak zadowolone.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, przez cały wrzesień 2022 roku będą rozmyślać o swoich dawnych miłościach. Żaden z nich nie będzie jednak umiał prawidłowo ocenić swojej sytuacji. Mogą przez to popełnić wiele błędów.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Retrogradacja Merkurego we wrześniu 2022 roku - horoskop miłosny

Przedstawiciele tych znaków zodiaku za sprawą retrogradacji Merkurego zaczną rozpamiętywać swoje nieudane relacje z kobietami. Wielu z nich będzie się przy tym zastanawiać, czy mają szansę odzyskać czyjeś uczucie. Postanowią jednak to zrobić w najgorszy możliwy sposób.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w tym miesiącu zapragną wrócić do swoich eks

Właściciele tych znaków zodiaku mogą teraz wywoływać niezręczne sytuacje:

Koziorożec

Mężczyzna spod znaku Koziorożca postanowi odezwać się do byłej ukochanej, by zaproponować jej wspólne życie. Jeśli jednak nie usłyszy takiej odpowiedzi, jakiej by oczekiwał, może zacząć krytykować jej dotychczasowe wybory. Zrobi to w tak bezceremonialny sposób, że potem trudno będzie za to przeprosić.

Byk

Zodiakalny Byk nie znajdzie w sobie odwagi, by wyrazić swoje prawdziwe uczucia. Choć przed spotkaniem z byłą partnerką ułoży sobie w głowie całą gotową przemowę, zdąży zapomnieć całą jej treść. Kiedy zacznie improwizować, uświadomi sobie, że wypowiada kłamstwo za kłamstwem - zaprzecza wszystkiemu, co pragnął wyznać.

Lew

Lew zacznie się zalecać do byłej partnerki zupełnie nie pamiętając, że kiedyś głęboko ją zranił. Zamiast przeprosić za swoje zachowanie, teraz może skrzywdzić ją jeszcze bardziej. Niefortunny dobór słów sprawi, że jedna z jego wypowiedzi wybrzmi w okrutny sposób.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?