Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w sylwestra złamią komuś serce. Odrzucą miłość bliskiej osoby

31.12.2021 08:44

31 grudnia 2021 roku nie będzie zbyt szczęśliwą datą dla kobiet, które są zakochane w mężczyznach spod tych znaków zodiaku. Czeka je bolesne rozczarowanie.

Sylwester
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, podczas sylwestrowej nocy odrzucą czyjeś uczucie. Choć początkowo będą się wydawali zainteresowani nawiązaniem romansu, wycofają się z tego pomysłu. Jeśli jesteś zakochana w którymś z nich, powstrzymaj się dziś przed składaniem jakichkolwiek propozycji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w sylwestra złamią komuś serce

Przedstawiciele znaków zodiaku należących do żywiołu Powietrza w nocy z 31 grudnia 2021 roku na 1 stycznia 2022 zrezygnują z bliskiej relacji z kobietą. Odmówią jej związku albo porzucą, zmieniając plany w ostatniej chwili. Dzisiejsza noc nie sprzyja rozmowom o miłości.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w sylwestra odrzucą miłość bliskiej osoby

Nie składaj dziś miłosnych propozycji mężczyznom spod tych znaków zodiaku:

Wodnik

Jeśli Wodnik zaproponował ci niedawno wspólne spędzenie sylwestrowej nocy, bądź przygotowana na to, że może dzisiaj zmienić zdanie. Na wszelki wypadek zaplanuj sobie coś innego, bo w przeciwnym wypadku zostaniesz sama w domu i powitasz Nowy Rok ze złamanym sercem. Istnieje możliwość, że wcale nie brał na poważnie możliwości spotkania z tobą. Mógł jedynie żartować, kiedy o tym mówił.

Bliźnięta

Bliźniak tej nocy udowodni komuś, że nie można na niego liczyć. Wszelkie miłosne obietnice, jakie składał w tym miesiącu, przed północą przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie. Mężczyzna spod tego znaku będzie chciał rozpocząć rok z czystą kartą i nawet nie będzie pamiętał, co mówił wcześniej kobietom, z którymi się spotykał. Uzna, że nie chce się wiązać z żadną z nich.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi w najbliższych dniach zupełnie nie będzie wiedział, czego chce. Jeśli kobieta, z którą coś go łączy, zacznie dopytywać o wspólną przyszłość, wystraszy się i ucieknie od niej jak najdalej. To nie jest odpowiedni moment na zadawanie mu jakichkolwiek pytań. Warto umówić się na sylwestra z koleżankami, a jemu dać czas na zastanowienie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

loader

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.