Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w lutym tęsknią za eks. Zaczynają o niej myśleć po walentynkach

15.02.2022 11:41

Przedstawiciele tych znaków zodiaku po 14 lutego zastanawiają się nad tym, czy rozstanie z bliską osobą nie było błędem. Doskwiera im samotność, więc tęsknią za byłą partnerką.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, niedługo po walentynkach zaskakują swoją eks miłosnym wyznaniem. Samotność wcale im nie służy, więc chcą wrócić do byłej partnerki.

Zobacz także: Dlaczego nie możesz znaleźć miłości? Wyjaśnia to twój znak zodiaku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w lutym tęsknią za eks

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w drugiej połowie lutego robią wszystko, by zwrócić na siebie uwagę byłej partnerki. Dają jej do zrozumienia, że marzą o odzyskaniu kontaktu i przywołują najpiękniejsze wspomnienia. Samotnie spędzone walentynki sprawiają bowiem, że w ich sercu odzywa się tęsknota za tym, co stracili.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku po walentynkach zaczynają myśleć o eks

Właściciele tych znaków zodiaku w drugiej połowie lutego marzą o odzyskaniu byłej partnerki:

Rak

To właśnie Rak najczęściej tęskni za byłą ukochaną tuż po walentynkach. Jeśli 14 lutego jest samotny, może napisać do eks jeszcze tego samego dnia. Święto zakochanych sprawia, że marzy o romantycznej randce. Zaczyna rozmyślać o tym, jak stracił najbliższą osobę i dochodzi do wniosku, że musi ją odzyskać.

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana 14 lutego czuje się sfrustrowany. Walentynki najczęściej są dla niego rozczarowaniem, bo nie dostaje wiadomości od osoby, na której mu zależy. Dopada go zazdrość i zniechęcenie. Niedługo później stwierdza, że jego poprzedni związek był o wiele szczęśliwszy. Fantazjuje o powrocie do eks, a następnie stara się ją ponownie zdobyć.

Bliźnięta

Bliźniak w walentynki robi sobie bilans zysków i strat. Kiedy dochodzi do wniosku, że nie wypada on najlepiej, chce napisać swoją historię od nowa. Zamiast wspominać byłą partnerkę jako kogoś, kto go porzucił i nawet już o nim nie pamięta, postanawia znowu ją w sobie rozkochać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?