Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku używają tej samej wymówki. Nie wierz jej, gdy ją usłyszysz

18.05.2022 12:51
Zakochani
fot. Shutterstock

"Chciałbym, ale boję się" - ile razy słyszałaś te słowa w rozmowie z mężczyzną? Jeśli posiada on jeden z tych znaków zodiaku, włóż to wyznanie między bajki.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku wcale nie kłamią, gdy mówią kobiecie, że boją się miłości. Jednak każdy wypowiada te słowa w swoim celu - traktuje je jak wymówkę.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku używają tej samej wymówki. Nie wierz jej, gdy ją usłyszysz

Niektórzy mężczyźni czują się całkiem zadowoleni z tego, że ich płeć jest regularnie oskarżana o lęk przed zobowiązaniami. Ci, którzy posiadają te znaki zodiaku, robią wszystko, by z tego skorzystać. Opowiadają partnerce, że boją się przed nią otworzyć, bo w rzeczywistości po prostu nie chcą tego zrobić. Używają wymówek na temat strachu, bo w ten sposób zbywają potencjalny zarzut o swój brak zaangażowania w relację.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku twierdzą, że boją się zaangażować

Właściciele tych znaków zodiaku wmawiają kobietom, że obawiają się bliskiej relacji:

Bliźnięta

Bliźniak ma wiele zalet, ale jedną ogromną wadę. Ponieważ zawsze wyczuwa, co powiedzieć, by kobieta była zachwycona rozmową z nim, często wypowiada obietnice dotyczące przyszłości, a później o nich zapomina. Nie należy myśleć o tym w taki sposób, jakby kłamał. On sam wierzy w swoje słowa. Jednak po pewnym czasie dochodzi do wniosku, że nie zamierza brać za nie odpowiedzialności. Mówi o swoich obawach, by partnerka nie miała prawa zgłaszać do niego pretensji. W ten sposób odwołuje się do jej empatii.

Rak

Zodiakalny Rak często wyolbrzymia swoje problemy. Rzeczywiście jest z natury dość nieśmiały, jednak nie oznacza to wcale, że nie potrafi mówić i działać za siebie. Wie, że jeśli będzie udawał bezradność wystarczająco często, ukochana postanowi włożyć całą swoją energię w podtrzymywanie związku. To ona zacznie wychodzić z inicjatywą, a on przestanie czuć się zmuszany do opuszczania własnej strefy komfortu.

Waga

Pan Waga boi się odrzucenia, więc zdarza mu się wycofywać z relacji z kobietami. Często jednak wykorzystuje tę obawę do tego, by oczarować kobietę. Doskonale zdaje sobie sprawę, że gdy stworzy romantyczną atmosferę i opowie jej o swoich lękach, ma szansę na to, że kobieta zacznie się niecierpliwić i sama zainicjuje zbliżenie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?