Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku testują cierpliwość swoich partnerek. Mogą działać im na nerwy

23.05.2022 15:13
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Partnerzy spod tych znaków zodiaku biorą kobiety na przeczekanie, by zmusić je do zachowywania się w określony sposób. Milczenie jest ich ulubionym stylem manipulacji.

Właściciele tych znaków zodiaku uważają, że przed stworzeniem bliskiej relacji z kobietą powinni zmusić ją do oddania im władzy w związku. Aby osiągnąć ten cel, wystawiają cierpliwość ukochanej na próbę.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku testują cierpliwość swoich partnerek

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, często grają kobietom na nerwach. Łatwo stracić przy nich cierpliwość, bo pozwalają sobie na wiele. Każdy z nich stara się wywalczyć dominującą pozycję w relacji, więc zachowuje się tak, jakby zmuszał partnerkę do dopasowania się do jego zasad.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą działać partnerkom na nerwy

Właściciele tych znaków zodiaku wystawiają cierpliwość partnerki na próbę:

Rak

Mężczyzna spod znaku Raka na początku znajomości z kobietą pokazuje jej, jak bardzo jest zaangażowany w znajomość. Pisze do niej niemal cały czas i zasypuje ją komplementami. Często snuje wizje dotyczące przyszłości, głośno wypowiada swoje myśli na temat związku. Zanim jednak zaproponuje kobiecie ten typ relacji, na jakiś czas znika. Chce, by ukochana zaczęła o niego walczyć i przejęła inicjatywę.

Strzelec

Zodiakalny Strzelec uważa, że jego partnerka powinna raz na jakiś czas odrobinę się o niego pomartwić. Znika i nie daje jej znać, gdzie jest. Nie chce jej także wyjawić, czym się zajmował. Nawet jeśli spędził cały wieczór z kolegami, będzie trzymał to przed nią w tajemnicy. Zależy mu na tym, żeby była zazdrosna i walczyła o jego względy.

Wodnik

Wodnik czasem stara się sprawiać wrażenie, jakby zwątpił w sens bycia czyimś partnerem. Może pokazywać, że zaczął tęsknić za niezależnością i czuje się stłamszony w bliskiej relacji. Robi to po to, by kobieta bardziej się o niego starała i częściej okazywała mu uczucia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?