Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku sprawiają wrażenie kobieciarzy. Tak naprawdę są romantykami

17.05.2022 15:08
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, na co dzień udają zimnych i nieczułych. Jednak w rzeczywistości mają bardzo dobre serce.

Właściciele tych znaków zodiaku mają spore powodzenie u kobiet, ale nie robi to na nich wrażenia. Każdy z nich skrycie marzy o wielkiej miłości.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku sprawiają wrażenie kobieciarzy

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, często są widywani w kobiecym towarzystwie. Mimo to wielu z nich decyduje się na samotność, co może skutkować nadaniem im opinii flirciarzy. W rzeczywistości żaden nie chce złamać nikomu serca.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są romantykami, ale się do tego nie przyznają

Przedstawiciele tych znaków zodiaku marzą o wielkiej miłości:

Byk

Byk potrzebuje wiele czasu, by się przed kimś otworzyć. Jest wrażliwy, ciepły i oddany, ale nie okaże tego byle komu. Kiedy jednak obdarzy kogoś uczuciem, pozostaje lojalny. Miłość jest dla niego najważniejsza, więc długo poszukuje swojej drugiej połówki. Chce mieć pewność, że spotkał kobietę swojego życia.

Lew

Lew wstydzi się swojego idealistycznego podejścia do miłości. Marzy o kobiecie, dla której mógłby się poświęcać każdego dnia. Stara się jednak budować wizerunek nieczułego twardziela, bo obawia się odrzucenia ze strony wybranki. Woli okazywać dystans, by nie mogła go upokorzyć.

Strzelec

Strzelec jest kojarzony z niezobowiązującymi romansami. Najczęściej umawia się z kobietami dla zabawy, a jego obietnice dotyczące wspólnej przyszłości nie mają żadnego pokrycia. Jednak w tajemnicy przed światem cały czas fantazjuje o poznaniu kogoś, z kim będzie rozumiał się bez słów. Wierzy, że spotka kiedyś swoją bratnią duszę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?