Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku skupiają się tylko na pozorach. Ich uczucia nie są zbyt głębokie

13.05.2022 15:11
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie są partnerami, na których można polegać. Oni nie traktują miłości poważnie.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w sprawach uczuciowych nie kierują się emocjami, a chłodną kalkulacją. Zależy im przede wszystkim na tym, żeby dobrze się bawić.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku skupiają się tylko na pozorach

Właściciele tych znaków zodiaku nie dbają o uczucia swoich partnerek. Interesują się tylko tym, jakie wrażenie robią w ich towarzystwie na oczach innych ludzi. Inwestują w takie relacje, które mogą wzbudzać powszechny podziw.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie żywią głębokich uczuć do swoich partnerek

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, nie traktują miłości zbyt poważnie:

Strzelec

Strzelec marzy o luksusowym życiu u boku swojej partnerki. Chce pokazywać się z nią w modnych restauracjach, jeździć drogim samochodem i mieszkać w egzotycznych hotelach. Jego najskrytszym pragnieniem jest wzbudzanie zazdrości wśród znajomych. Jeśli partnerka jest piękna i pasuje do jego stylu, stara się ją uwieść. Jednak jej wnętrze niespecjalnie go obchodzi.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi to gracz. Z łatwością miesza kobietom w głowach. Najczęściej umawia się na randki z kilkoma naraz. Jeśli jednak dochodzi do wniosku, że interesuje go poważny związek, bo spotkał swoją drugą połówkę - można mieć pewność, że tak naprawdę jest zauroczony przede wszystkim jej wyglądem. Od razu, gdy tylko ją dobrze pozna, postanowi wrócić do kawalerskiego życia.

Baran

Rządzi nim popęd seksualny. Baran nic nie może na to poradzić. Kiedy spodoba mu się jakaś kobieta, zaczyna obsesyjnie o niej myśleć i snuje wyobrażenia na temat jej charakteru. Nie oznacza to jednak, że ma ochotę ją lepiej poznać czy chociaż dłużej z nią porozmawiać. Konwersacja z ukochaną go nudzi, bo chciałby się z nią przenieść prosto do sypialni.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!