Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej godni zaufania. Mogą porzucić kobietę bez słowa

30.11.2021 13:37
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku zdobywają serca kobiet wygłaszając obietnice, których wcale nie zamierzają spełnić. Nie mają żadnych skrupułów, by je wykorzystywać.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie widzą niczego złego w składaniu obietnic bez pokrycia. Uważają, że mają pełne prawo rozmyślić się z dnia na dzień.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są najmniej godni zaufania

Jeśli poszukujesz partnera, który będzie stały w uczuciach i nie postanowi nagle cię porzucić, powinnaś się wystrzegać mężczyzn spod tych znaków zodiaku. Oni mają tendencję do tego, by wymykać się z relacji właśnie wtedy, gdy partnerka postanawia obdarzyć ich pełnym zaufaniem.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku mogą porzucić kobietę bez słowa wyjaśnienia

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku często okłamują kobiety, by zdobyć to, czego pragną:

Bliźnięta

Nikt nie potrafi tak mieszać kobietom w głowie jak zodiakalny Bliźniak. To mistrz flirtu. Zawsze wie, co chciałaby usłyszeć jego partnerka. Wyznaje jej uczucia bez namysłu, często nawet się nie zastanawiając, czy będzie to miało jakieś konsekwencje. Potem o wszystkim zapomina. Nie rozumie, dlaczego ktoś miałby mieć do niego o to pretensje. Uważa, że miłość jest zmienna.

Rak

Zodiakalny Rak często jest przedstawiany jako troskliwy i kochający partner. Jest to też jednak najbardziej przewrażliwiony na swoim punkcie kochanek w całym zodiaku. Z tego powodu bywa kapryśny, złośliwy i zamknięty w sobie. Może spontanicznie zdecydować o zerwaniu relacji. Nie tylko nie będzie miał wtedy wyrzutów sumienia, lecz także uzna swoje zachowanie za w pełni usprawiedliwione.

Baran

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku jest tak porywczy, że trudno przewidzieć, co zrobi za kilka minut. Dalsza przyszłość - czyli według Barana nadchodzący dzień - jest zagadką nawet dla niego samego. W każdej chwili może się zakochać w innej kobiecie i uznać, że nie jest już zainteresowany tą, z którą się związał.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.