Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej porywczy w sypialni. Mają ognisty temperament

28.09.2022 14:55

Właściciele tych znaków zodiaku są bardzo namiętni. W łóżku trudno ich okiełznać.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to niezwykle płomienni kochankowie. Są wymagający wobec swoich partnerek i oczekują od nich pełnej gotowości do eksperymentowania.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej porywczy w sypialni

Każdy ze znaków zodiaku ma inne podejście do seksu. Niektórzy mężczyźni traktują go jako tak ważną część swojego życia, że nigdy nie hamują porywów namiętności. Są impulsywni i odważni. Wiele kobiet nie potrafi się temu oprzeć. Bywają jednak i takie, które się tego obawiają. 

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają ognisty temperament

Przedstawiciele tych znaków zodiaku to najgorętsi kochankowie:

Skorpion

Skorpion nie potrafi wytrzymać bez myślenia o seksie dłużej niż przez godzinę. Zawsze ma na oku ofiarę, którą pragnie usidlić. Otwarcie wyraża swoje pożądanie, a także w nieskrywany sposób dąży do tego, by zapanować nad czyimiś myślami i emocjami. Ten mężczyzna nie potrafi odmówić sobie miłosnej gry, bo zawsze jest przekonany o tym, że może ją wygrać. Gdy już zdobędzie swoją ukochaną, mocno trzyma ją w ramionach i nie zamierza puścić.

Baran

Baran jest mistrzem w rozniecaniu ognia. W ogóle nie wstydzi się swojego ciała i lubi prowokować, wyrażając przed kimś swoje potrzeby seksualne. Pociągają go zarówno kobiety świadome swojej cielesności, jak i te, które są jeszcze dość niewinne. Ma ogromny apetyt na intymne zbliżenia. Niektórym kobietom bardzo jednak przeszkadza to, że miewa skłonność do narzucania im dominacji. Może być przy tym odrobinę agresywny.

Lew

Lew jest bardzo pewny siebie, co działa na kobiety jak afrodyzjak. Gdy wybiera się na randkę, nie przyjmuje do wiadomości, że jego wybranka mogłaby mu odmówić wspólnej nocy. Uwodzi ją i od razu stara się pokazać, że zamierza uczynić to spotkanie niezapomnianym. W tym celu pozwala sobie na odważne gesty, które zawstydziłyby niejedną osobę.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?