Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są cichymi wielbicielami. Kochają się w kobietach potajemnie

06.12.2021 12:40
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Nie odezwał się od tygodnia, a na ulicy odwrócił wzrok? Zanim pomyślisz, że jesteś mu obojętna, weź pod uwagę jego znak zodiaku. Może się okazać, że jest w tobie zakochany do szaleństwa.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Wcale nie musi to jednak oznaczać, że są nieśmiali. Przez długi czas nie wyjawiają kobiecie swojego zauroczenia, bo nie są pewni tego, co czują.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są cichymi wielbicielami

Właściciele tych znaków zodiaku w miłości nie działają pochopnie. Każdy z nich potrzebuje czasu, by podjąć decyzję w sprawie tego, co zamierza zrobić. Nawet jeśli są w kimś zakochani, mogą unikać kontaktu z tą osobą, dopóki nie obmyślą planu działania.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku kochają się w kobietach potajemnie

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku trzymają kobiety na dystans:

Rak

Zodiakalny Rak boi się odrzucenia, więc nie podejmie próby nawiązania kontaktu z kobietą, dopóki nie nabierze pewności, że ma u niej szanse. Kiedy zauważy, że jest w niej zakochany i przestaje panować nad emocjami, może na jakiś czas zerwać z nią kontakt.

Strzelec

Mężczyzna spod znaku Strzelca jest uważany za jednego z najodważniejszych i najbardziej spontanicznych w całym zodiaku. W kontaktach z kobietami najczęściej staje się jednak bardzo nieśmiały. Woli więc zacząć znajomość na stopie przyjacielskiej, zanim nawiąże z kobietą bliższy kontakt. Nie daje wtedy znać o swoich prawdziwych uczuciach.

Byk

Byk nie lubi się z niczym spieszyć. Długo obserwuje swoją wybrankę, by nabrać pewności, czy rzeczywiście jest warta jego starań. Nawet wtedy, gdy już poczuje, że się w niej zakochał, będzie analizował swój wybór. Mężczyźni spod tego znaku są bardzo wybredni. Zanim zdecydują się na związek, muszą wiedzieć, że nie czeka ich rozczarowanie. 

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.