Zamknij

Mężczyzni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

10.06.2021 14:28
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, nie zakochują się od razu. Zanim naprawdę się do kogoś przywiążą, mijają miesiące, a nawet lata.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie potrafią podejmować decyzji uczuciowych pod wpływem presji. Musi upłynąć trochę czasu, zanim nabiorą pewności co do swoich uczuć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by się zakochać

Właścicieli tych znaków zodiaku niełatwo jest w sobie rozkochać. Zanim nabiorą zaufania do ukochanej kobiety i zdecydują się przy niej otworzyć, potrzebują naprawdę dobrze ją poznać.

Gdy partnerka zaczyna na nich naciskać, stają się wobec niej podejrzliwi i nabierają dystansu.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie lubią czuć na sobie presji

Mężczyźni, którzy mają te znaki zodiaku, potrzebują cierpliwej partnerki:

Koziorożec

Zodiakalny Koziorożec traktuje miłość poważnie i nie w głowie mu przelotne romanse. W młodym wieku bywa jeszcze odrobinę spontaniczny, jednak z biegiem lat zaczyna poszukiwać partnerki na całe życie. Według niego to zbyt istotna decyzja, by podejmować ją w pośpiechu. Chce najpierw poznać swoją kobietę i sprawdzić, jak zachowuje się w różnych sytuacjach.

Strzelec

Strzelec to najbardziej frywolny i niestały w uczuciach znak zodiaku. Według astrologów ma zbyt lekkie podejście do życia, by myśleć o miłości. Może się zakochać tylko wtedy, gdy uczucie przychodzi samo z biegiem czasu. Jeśli spędzi z kimś wiele miesięcy lub lat, zacznie zauważać, że się zaangażował.

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny musi działać w swoim rytmie. To perfekcjonista, więc nie potrafi sobie wyobrazić, że mógłby wejść w związek z dnia na dzień, bez ułożenia sobie planu i ustalenia z ukochaną wszystkich zasad. Najgorzej działają na niego naciski w sprawie ślubu. Według niego to on powinien wychodzić z inicjatywą w tej sprawie. 

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?