Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku porzucają swoje rodziny. Wolą samotne życie

24.01.2022 14:36

Szukasz partnera na całe życie? W takim razie uważaj na mężczyzn spod tych znaków zodiaku. Oni najczęściej wpadają w kryzys wieku średniego i zaczynają tęsknić za wolnością.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, z biegiem czasu przestają się angażować w życie rodzinne i coraz bardziej się z niego wycofują. Mogą wtedy podjąć decyzję o rozstaniu z żoną.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku porzucają swoje rodziny

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najczęściej rezygnują z roli męża i ojca. Zaczyna im brakować swobody albo marzą o powrocie do czasów młodości, więc postanawiają się pozbyć najważniejszej przeszkody, jaka stoi im na drodze. W głębi duszy nigdy tego nie żałują.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku wolą samotne życie

Właściciele tych znaków zodiaku odchodzą od swoich żon:

Strzelec

Zodiakalny Strzelec po kilkunastu latach małżeństwa zaczyna się nudzić. Codzienne życie, które sprowadza się do rutyny i wypełniania obowiązków, zupełnie mu nie odpowiada. Zaczyna marzyć o romansach i często się w nie angażuje. Lubi o wiele młodsze kobiety.

Baran

Baran zawsze musi mieć o co walczyć. Partnerka, którą już dawno zdobył, nie wzbudza w nim żadnych emocji, bo przestała być wyzwaniem. Jeśli dodatkowo widuje ją na co dzień w rozciągniętych dresach i poplamionych koszulkach, zaczyna traktować ją jak dobrą znajomą, a nie swoją ukochaną. Przestaje wtedy angażować się w związek i skupia się na swoich pasjach.

Lew

Lew jest skłonny odejść od kobiety, przez którą czuje się ograniczany. Jeśli żona każdego dnia odbiera mu radość życia i nie pozwala czerpać z niego pełnymi garściami, decyduje się na rozwód. Woli mieszkać sam niż z kimś, kto codziennie pozbawia go uśmiechu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?