Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku podrywają wiele kobiet, by nie myśleć o jednej. Ukrywają swoją miłość

14.03.2022 14:44

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie chcą się przyznać do tego, że są w kimś zakochani. Często więc starają się flirtować z innymi.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku postrzegają bycie zakochanym jako słabość i z tego powodu robią wszystko, by zamaskować swoje uczucie. Co ciekawe, według astrologów jest to cecha, którą wyróżniają się mężczyźni spod znaków należących do żywiołu Ziemi.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku podrywają wiele kobiet, by nie myśleć o jednej

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, chcą być uważani za twardzieli i reagują przerażeniem na samą myśl o tym, że ktoś mógłby dowiedzieć się o ich emocjach. Na wszelkie możliwe sposoby maskują swoją wrażliwość. Często oszukują siebie samych, by osiągnąć zamierzony efekt.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku ukrywają swoją miłość

Przedstawiciele tych znaków zodiaku wstydzą się swoich emocji:

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny ma pragmatyczne podejście do życia. Nawet randki z kobietami traktuje jak inwestycje - jeśli czuje, że znajomość mu się nie opłaca, szybko się z niej wycofuje. Miłosne uniesienia są mu obce, ale serce bije mu szybciej, gdy poznaje partnerkę, która mogłaby zostać jego żoną. Długo się waha, zanim postawi na nią wszystko. Żeby zmylić jej czujność, umawia się na randki z innymi. Wtedy ma pewność, że nie czuje się przez niego obserwowana, i śledzi każdy jej ruch.

Byk

Zodiakalny Byk to niepoprawny romantyk. Jeśli jest samotny, niemal każdego wieczoru marzy o spotkaniu miłości swojego życia. Wyobraża sobie swój ślub na kilka lat przed tym, zanim się on odbędzie, a fantazjując o tworzeniu związku, obiecuje sobie być czułym i oddanym partnerem. Jednak kiedy rzeczywiście się w kimś zakochuje, przez cały rok znajomości z tą osobą może udawać, że wcale nie jest zaangażowany w tę znajomość i nie szuka niczego zobowiązującego. Robi to po to, by ukryć swoje prawdziwe uczucia.

Koziorożec

Koziorożec jest z natury bardzo ambitny i chce być postrzegany jako ktoś, komu zależy przede wszystkim na karierze. W głębi duszy bardzo się obawia, że jeśli inni przyłapią go na czułościach, przestaną widzieć w nim poważnego partnera biznesowego. Przez długie lata tworzy wizerunek mężczyzny, który zawsze myśli chłodno i rozsądnie. Dlatego często stara się pokazać, że romantyczne związki go nie interesują. Żartuje z wieloma kobietami, ale nigdy nie przekracza przy tym granic.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?