Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie dają drugich szans. Jeśli odchodzą, to na zawsze

14.01.2022 14:02
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Chcesz zdobyć mężczyznę? Uważaj. W przypadku części z nich będziesz miała na to tylko jedną szansę. Sprawdź, jak jej nie zepsuć.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku łatwo się zniechęcają i szybko rezygnują z potencjalnych partnerek. Zobacz, jakich błędów nie powinnaś przy nich popełniać. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie dają drugich szans

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są tak wybredni i pamiętliwi, że nigdy nie dają kobietom szansy na naprawienie popełnionego błędu. Kiedy czują, że nic z tego nie będzie, odchodzą i nie odwracają się za siebie. Zatrzymywanie ich przy sobie może wtedy jedynie pogorszyć sytuację.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku odchodzą od kobiet na zawsze

Właściciele tych znaków zodiaku porzucają kobiety bez skrupułów:

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny nie chce mieć nic wspólnego z kobietami, które mają skłonność do dramatyzowania. Jeśli jego ukochanej zdarzy się choć jeden napad histerii czy nieuzasadnionego płaczu, straci ochotę, by się z nią widywać. Kiedy partnerka zacznie go za to przepraszać, uzna to za akt desperacji.

Lew

Nieśmiałość, brak pewności siebie, melancholijne westchnienia - to najprostszy sposób na to, by pozbyć się Lwa. Wystarczy jedna randka, która zepsuje mu nastrój i wprawi w przygnębienie. Nigdy więcej nie zadzwoni.

Koziorożec

Lepiej nie zachowywać się w jego towarzystwie zbyt wyzywająco. Koziorożec nie lubi kobiet bez klasy. Nie chce, by jego ukochana pokazywała się publicznie w odsłaniającym zbyt wiele ubraniu, upijała się lub w jakikolwiek sposób udowadniała, że nie ma do siebie szacunku. Nigdy nie da drugiej szansy takiej kobiecie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?