Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie wspierają partnerki w rozwoju. Są zazdrośni o jej sukcesy

16.05.2022 13:01
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mają kompleksy na punkcie kariery ukochanej. Panicznie boją się tego, że będzie zarabiała więcej.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie potrafią wspierać swojej partnerki. Wolą unikać rozmów na temat jej kariery, bo wzbudzają one w nich rozdrażnienie.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie wspierają partnerki w rozwoju

Właściciele tych znaków zodiaku nie umieją poradzić sobie z sytuacjami, w których ich partnerka sprawia wrażenie silniejszej albo mądrzejszej. Wolą, by zawsze musiała polegać na nich. Z tego powodu nie mają ochoty udawać, że cieszy ich rozwój jej kariery.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są zazdrośni o sukcesy partnerki

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, mają kompleksy na punkcie kariery ukochanej:

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny najchętniej wybiera subtelne i skromne kobiety. Cieszy się, jeśli ma z nimi o czym porozmawiać, ale jest dla niego oczywiste, że to on przejmie stery w relacji. Nie byłby w stanie wytrzymać z partnerką, która zarabia więcej pieniędzy albo pracuje na lepszym stanowisku. Dlatego za każdym razem, gdy ukochana daje mu znać, że chciałaby się rozwijać, stara się ją odwieść od tego pomysłu.

Bliźnięta

Bliźniak uwielbia inteligentne kobiety, jednak w tym samym czasie się ich boi. Może związać się z kimś starszym i bardziej doświadczonym od siebie - np. nawiązać romans z przełożoną. Po pewnym czasie nieświadomie zaczyna jednak udzielać jej samych złych rad, jakby zależało mu na tym, by pozbawić ją pozycji zawodowej. Pragnie, by skończyła dla niego karierę. Czuje się o nią zazdrosny.

Strzelec

Jego zdaniem mężczyzna powinien rozpieszczać swoją ukochaną. Od początku trwania relacji Strzelec zabiera partnerkę do drogich restauracji i modnych, luksusowych miejsc. W głębi duszy bardzo się obawia, że jeśli jego druga połówka awansuje, ją także będzie stać na takie wyjścia, a wtedy nie będzie miał jej czym zaimponować. Aby jej nie stracić, stara się namawiać ją do tego, by zrezygnowała z ambicji i poświęciła więcej energii sprawom rodzinnym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!