Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie umieją przepraszać. Oni nigdy nie przyznają się do błędu

05.01.2022 10:55

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są zbyt dumni i zapatrzeni w siebie, by mogli kiedykolwiek przyznać kobiecie rację. Ich próżność nie pozwala im wypowiedzieć słowa "przepraszam".

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku wolą iść w zaparte, zamiast przyznać się do błędu. Nawet jeśli wiedzą, że zranili partnerkę swoim zachowaniem, nie będą chcieli z nią o tym rozmawiać.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie umieją przepraszać

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, prędzej znikną z czyjegoś życia niż przeproszą za swoje zachowanie. Gdy tylko zdarzy im się potraktować kogoś źle albo w czymś się pomylić, decydują się zerwać znajomość, by uniknąć konfrontacji.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie przyznają się do błędu

Przedstawiciele tych znaków zodiaku prawie nigdy nie wypowiadają słowa "przepraszam":

Skorpion

Skorpion należy do mężczyzn, którzy są święcie przekonani, że zawsze mają rację. Kiedy zdarzy mu się wpadka, robi wszystko, by jak najszybciej o niej zapomniano. To mistrz w odwracaniu kota ogonem - gdy ukochana przypomina mu, jak się zachował, zaczyna ją obwiniać o coś o wiele gorszego. Może przeżyć z kobietą kilkadziesiąt lat i nigdy za nic jej nie przeprosić.

Bliźnięta

Bliźniak wie, jak manipulować innymi. Za każdym razem, kiedy kogoś skrzywdzi, znajduje sposób, by przekonać tę osobę, że wcale nie miał takich intencji. Potrafi kłamać jak z nut i zmieniać wersję wydarzeń w zależności od tego, jaki zamierza osiągnąć cel. 

Baran

Baran jest jednym z najbardziej konfliktowych znaków zodiaku. Zamiast powiedzieć "przepraszam", woli kłócić się dalej. W związku wywołuje awantury tak regularnie, że jego ukochana musi się do nich przyzwyczaić. Po wszystkim Baran zachowuje się tak, jakby nic się nie stało.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

loader

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.