Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie przyznają się do zdrady. Trzymają romans w tajemnicy

28.07.2022 11:26
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku cenią sobie dyskrecję w relacjach z kobietami. Mogą romansować, będąc w związku, i nikomu o tym nie powiedzieć.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku uważają, że nie muszą się nikomu przyznawać do zdrady. Jeśli uda im się ją utrzymać w tajemnicy, nie wezmą za nią odpowiedzialności.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie przyznają się do zdrady

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, ukrywają zdradę przed partnerką. Wielu z nich nie odczuwa z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Są przekonani, że nie zrobili nic złego - ich uczucia się nie zmieniły, więc jeden skok w bok nie powinien stanowić problemu.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku trzymają romans w tajemnicy

Właściciele tych znaków zodiaku nie potrafią powiedzieć ukochanej o tym, że ją zdradzili:

Wodnik

Wodnik po jakimś czasie trwania związku może uznać, że powinien się upewnić, czy wybrał odpowiednią partnerkę. W tym celu umawia się z kimś innym i sprawdza, jak działa na niego perspektywa nawiązania romansu z nowo poznaną osobą. Jeśli nabiera wtedy przekonania, że woli jednak pozostać w związku, bez żadnych wyrzutów sumienia wraca wtedy do ukochanej. Nigdy nie mówi jej o tym, co się wydarzyło.

Bliźnięta

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt zawsze znajduje wytłumaczenie dla swojego zachowania, gdy zdradza partnerkę. Świetnie sobie radzi z utrzymaniem tego w sekrecie, bo wie, jak usprawiedliwić się przed samym sobą. Nie czuje się winny, więc szybko zapomina o swojej niewierności. Jeśli ukochana przez przypadek się o tym dowie, jest zdziwiony i w pierwszym odruchu zaprzecza.

Rak

Wbrew swojej opinii romantyka Rak potrafi postępować w taki sposób, jakby wcale nie zależało mu na bliskiej osobie. Jeśli tylko w jego związku pojawiają się problemy, ucieka od nich i robi wszystko, by uniknąć konfrontacji. Zaczyna wtedy poszukiwać innych doznań miłosnych, bo jest uzależniony od silnych wzruszeń. Potrafi zakochać się w kimś na tydzień, po czym jak gdyby nigdy nic na powrót zaangażować się w związek.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?