Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie pomagają w przygotowaniach do świąt. Wymykają się wtedy z domu

22.12.2021 12:29

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie lubią się angażować w przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Robią wszystko, by tylko nie pomagać swoim partnerkom.

Święta Bożego Narodzenia
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku przed świętami chcieliby głównie odpoczywać. Nie mają ochoty brać na siebie jakichkolwiek zobowiązań związanych z Bożym Narodzeniem. Wykręcają się od tego na wszystkie możliwe sposoby.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie pomagają w przygotowaniach do świąt

Właściciele tych znaków zodiaku nie cierpią przygotowań do Wigilii. Pod koniec grudnia dopada ich ogromna niechęć do wszelkich domowych obowiązków. Nie rozumieją, dlaczego Boże Narodzenie ma się wiązać ze stresem i intensywną krzątaniną.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku wymykają się z domu przed Bożym Narodzeniem

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie lubią przedświątecznej gorączki:

Bliźnięta

W okresie przedświątecznym Bliźniak przejawia tendencję do brania na siebie takiej ilości zadań w pracy, że reszcie zespołu pozostaje niewiele do zrobienia. Im bliżej Wigilii, tym chętniej bierze nadgodziny. Mówi ukochanej, że to wszystko wina szefa. Tak naprawdę jednak przełożony niemal codziennie powtarza mu, by wracał do domu i pomógł rodzinie w przygotowaniach. 

Lew

Pan Lew nie przywiązuje zbytniej wagi do kultywowania bożonarodzeniowych tradycji. Jest mu wszystko jedno, ile potraw znajdzie się na stole i czy dom będzie wysprzątany na błysk. Lubi święta, bo wtedy wszyscy są razem i można przez kilka dni odpocząć. Ale stres związany z przygotowaniami nigdy mu się nie udziela.

Baran

Przed świętami lepiej nie wchodzić mu w drogę. Wszystko go irytuje i niewiele potrzeba, by wywołał awanturę bez szczególnego powodu. Gdy zbliża się Boże Narodzenie, wymyka się z domu i spędza czas wszędzie tam, gdzie nie czuć świątecznej atmosfery. Lepiej nie próbować go zmuszać do wykonywania jakichkolwiek obowiązków w domu. Baran okropnie się wtedy wścieka.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.